Wpis z mikrobloga

w-------m tych japońsko-chińsko-pedofilskich zboczeńców na #czarnolisto i jak sie od razu przyjemnie mirkuje ;>
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 3
@Sergeant_Matt_Baker: oczywiście. Nie wiem jak można walić gruche na coś co nie istnieje i wygląda na 14 lat. Co do photoszopa to przynajmniej to są prawdziwe kobiety. Nie mam listy kochani. Mówiłem o tagach. Nie miałem ich na #czarnolisto ale to co się ostatnio dzieje na wykopie to jakaś patologia. Co drugi post to rozebrane rysowane dziecko.
  • Odpowiedz
Ja p------ę, tyle ignorancji i raka to dawno nie widziałem.

Dla debili informacja:

p-------a - odczuwanie pociągu seksualnego do dzieci przed okresem dojrzewania

hebefilia
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Emes91: czyli sugerujesz że jestem ignorantem dlatego że nie rozumiem jak można oglądać rysunki nieletnich dziewczynek o podejście seksualnym?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Emes91: nie mam zamiaru rozróżniać przedziałów wiekowych nieletnich dziewczynek żeby inaczej nazwać to co mam na myśli. Jak powiem pedofila to wszyscy zrozumieją o co mi chodzi. Nie ma to nic wspólnego z ignorancja moim zdaniem.
  • Odpowiedz
Jak powiem pedofila to wszyscy zrozumieją o co mi chodzi.


@escoban: Raczej tylko ignoranci Tobie podobni, bo większość tych rysunków z pedofilią nie ma nic wspólnego. I zaznaczam wyraźnie - większość. Jak już pisałem wcześniej, gdybyście mieli ból d--y o loli, to bym mógł to zrozumieć.

Po prostu obrzydzacie mnie swoją infantylnością. Ojojoj, ktoś wszedł na mirko i zobaczył coś, czego osobiście nie lubi, omujborze, tragedia, trzeba zrobić specjalnie osobny wpis o tym, jak to coś się dało na #czarnolisto i jeszcze wyzywać ludzi przez następne sto wpisów, jednocześnie tworząc kółeczko wzajemnego lizania się po jądrach, pisząc 'hehe oni tacy z-----i amy tacy fajni". Po prostu
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Emes91: nie wszedł na Mirko i coś zobaczył. Znosiłem ta patologie długo ale ostatnio w co drugim poście widzę dzieci w wyuzdanych pozach. Możesz mnie nazywać ignorantem ile chcesz nigdy nie będę popierał czegoś takiego. A jak mi mówisz że większość z tego jest niewinna i nie ma tam podtekstow seksualnym nieletnich to chyba nie przeglądałes tagów. A jeśli przeglądałes i uważasz że to normalne to jesteś zboczencem. I to
  • Odpowiedz
nie wszedł na Mirko i coś zobaczył. Znosiłem ta patologie długo ale ostatnio w co drugim poście widzę dzieci w wyuzdanych pozach. Możesz mnie nazywać ignorantem ile chcesz nigdy nie będę popierał czegoś takiego. A jak mi mówisz że większość z tego jest niewinna i nie ma tam podtekstow seksualnym nieletnich to chyba nie przeglądałes tagów.


@escoban: Już pisałem - czym innym jest pociąg seksualny do 8-latki, a czym innym
  • Odpowiedz