Wpis z mikrobloga

Cześć Mikroby ja proźbą o pomoc ;) Mianowicie szukam jakiś gier z Gatunków RPG (i pokrewnych) z kampanią coop jak i też ekonomicznych ale bez żadnych wojsk tzn jak simcity, czy też jakis typu restaurant tycoon które będę w mutli i najlepiej na lanie, żadne tam AoE czy Heroes III bo chcę zagrać z kobitką a ona nie lubi takich gdzie tworzy się wojsko itd, dlatego albo jakaś ekonomia "dla kobiet" bo jak grałem z nią w Transport Tycoon Deluxe to nie ogarnia i mówi że mało kobiece to jest ehh...

A RPG podobne mogą być tylko nie jakieś Hackandslash typu diablo tylko zeby był ten coop w kampani i mogła sobie też rozwijać postać a nie tylko siekac :) Co polecacie drogie mirki?
( gry pc)

#kiciochpyta #pomocy #gry #rpg #strategie #pytanie #pytaniedoeksperta #gorzkiezale #technologia #pcmasterrace
pakkun - Cześć Mikroby ja proźbą o pomoc ;) Mianowicie szukam jakiś gier z Gatunków R...

źródło: comment_e4uCiw2SCOCXiADIgLgnYPgkcXI9rgqA.jpg

Pobierz
  • 12
@zarazzzek: jestm z kobitką już z 5 lat i na ruchanie nie narzekam, jak czasem zbijesz z wykopu i jakaś niewiasta cię zechce, to zrozumiesz że ciężko ruchać 20x dziennie ( ͡° ʖ̯ ͡°) jakoś inaczej chcę trochę pospędzać czas :) ja gram ona raczej mało i próbuję ją zajwić :) @TakiSmieszek: pokazałem nie podoba się :< wybredna to istota :<

@LordOfTheBananas: ooo świetnie ;D