Wpis z mikrobloga

Tak sobie patrzę na palaczy na przystankach, w pociągowych toaletach, na klatkach schodowych, przed wejściem na wydział, do biura... Nawet mi ich nie żal. Jakie to upodlenie - zaganiani w te i we wte, żeby raczyć się swoimi używkami. Urywać się na przerwy z roboty, żeby powdychać do płuc dym ze spalonego papieru i krzaków. Człowiek jest krok przed kolonizacją kosmosu, a daje się poniewierać jakimś amerykańskim chwastom xD

#bekazpalaczy #wykopsmokersclub #papierosy
C.....r - Tak sobie patrzę na palaczy na przystankach, w pociągowych toaletach, na kl...

źródło: comment_KNu3qXceDxpni195usU2n5RaSHxLg0DY.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@rzep: Czemu zatem nie ruchać nastolatek? Począwszy od tego, że jest to nielegalne (jak w przypadku heroiny) która ma nieporównywalnie większe działanie wyniszczające organizm.
  • Odpowiedz
@rzep: Trochę schodzisz z planu bracie, obecnie jest to zabronione, nie mniej, dalej nie rozumiem porównywania papierosów do substancji psychoaktywnych, które mają zupełnie inne działanie na organizm.
  • Odpowiedz
@rzep: Nie dopisałem "zabroniona". Znajdź mi osobę, która przestawiła się z papierosów na heroinę, bo (według Twojej tezy) jest to substancja o podobnym działaniu, o podobnej sile wyniszczającej organizm i przy okazji można za nią trafić do pierdla.
  • Odpowiedz
@kaskaderMike: A gdzie ja napisałem, że ma podobną siłę wyniszczającą organizm czy działanie? Napisałem tylko, że też sprawia przyjemność, a wręcz jeszcze większą niż papierosy, więc dlaczego nie spróbować?
  • Odpowiedz
@kaskaderMike: Porównać = odnieść do siebie (10 jest 2x większe od 5 itp.). W tym zdaniu napisałem "patrz na tabelkę", gdzie masz porównanie szkodliwości.
  • Odpowiedz
@rzep: Stary, naprawdę nie mam nic przeciwko, żebyś w ramach alternatywy palenia papierosów wąchał klej z torby albo pakował heroinę bezpośrednio do żyły. Mam nadzieję, że jesteś podobnym obrońcą moralności jeśli chodzi o spożywanie alkoholu, który bezpośrednio można porównać na przykład z piciem benzyny.
  • Odpowiedz
@kaskaderMike: Wierzę, że każdy ma prawo robić ze swoją osoba to na co tylko ma ochotę. Może wciągać abzest nosem, jeśli o mnie chodzi.

Odnosiłem się wcześniej po prostu do komentarza wyżej, który starał się wykazać jakąś praktyczność w paleniu.
  • Odpowiedz