Wpis z mikrobloga

Tak sobie patrzę na palaczy na przystankach, w pociągowych toaletach, na klatkach schodowych, przed wejściem na wydział, do biura... Nawet mi ich nie żal. Jakie to upodlenie - zaganiani w te i we wte, żeby raczyć się swoimi używkami. Urywać się na przerwy z roboty, żeby powdychać do płuc dym ze spalonego papieru i krzaków. Człowiek jest krok przed kolonizacją kosmosu, a daje się poniewierać jakimś amerykańskim chwastom xD

#bekazpalaczy #wykopsmokersclub #papierosy
C.....r - Tak sobie patrzę na palaczy na przystankach, w pociągowych toaletach, na kl...

źródło: comment_KNu3qXceDxpni195usU2n5RaSHxLg0DY.jpg

Pobierz
  • 80
@Cytryndor: Wow, ale jesteś fajny, wylewasz swoją frustracje na placzy!

MODNY JESTEM BO HEHE NIE PALE :)


Cytując

Urywać się na przerwy z roboty, żeby powdychać do płuc dym ze spalonego papieru i krzaków.


Widzisz, dzięki temu mam dodatkową przerwę, nie gnije przy biurku :) Dodatkowo sprawia mi to przyjemność

Człowiek jest krok przed kolonizacją kosmosu, a daje się poniewierać jakimś amerykańskim chwastom xD


A ty co? Zamiast być programistą za
@wzr1one: Ale co Cię tak zbulwersowało? Skoro tak lubisz tą ulgę ("przyjemność"), gdy czując głód uzależnienia dajesz organizmowi dawkę używki, dlaczego nie spróbować czegoś, co daje Ci znacznie mocniejsze przeżycia?