Wpis z mikrobloga

Ile plusów tyle km przebiegnę przez 2 tyg

jutro stuknie mi miesiąc bez papierosa, więc trzeba iść za ciosem i zacząć coś ze sobą robić.

lekko #zebroplusy #attentionwhore bo chcę mieć dodatkową motywacje

#biegajzwykopem chcę za 2 tyg zrobić na raz 10km, zaczynając od niezbyt dobrej kondycji bo jaką można mieć po niespełna 10 latach palenia szlugów. Jak myślicie, realne do zrobienia czy zbyt ambitny plan?

#oswiadczenie


  • 46
@bylu: jak poszedłem o raz pierwszy biegać (oczywiście trucht z chodzeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) to po 2 kilometrach myślałem, że dostanę zawału, naprawdę (oczywiście palacz) ale przetruchtałem 5km. Za drugim razem było trochę lepiej, po 10 z górki. Dlatego zakładam, że 5 kilometrów to dawka zaubójcza na początek
@bylu: skoro startujesz ze słabej kondycji i przez te 2 tyg się zaweźmiesz i pokonasz psychiczne bariery to może i 6km pobiegniesz, kto wie może i 10 dasz radę truchtem. Różni są ludzie, u mnie droga do dychy była dużo bardziej rozłożona w czasie.
@bylu: @cycki: Zacząłem biegać bodaj miesiąc temu. no może + kilka dni. Nie paliłem wtedy od miesiąca, może dwóch. Mój pierwszy bieg miał 3.54km. Równo po dwóch tygodniach przebiegłem 15.77. Paliłem lekką ręką z piętnaście lat. Paczkę, bądź lekko ponad paczkę dziennie. Równo w miesiąc od pierwszego treningu zrobiłem 21 km. Wszystko pod tagiem sztafeta.
@bylu: dzięki. Samozaparcie, w sumie już mi mniej potrzebne. Powoli zaczyna mi to sprawiać nawet jakąś frajdę. Choć bardziej na zasadzie, kolejny raz udało mi się zrobić coś, co wydawało się niemożliwe.
via Android
  • 0
@vectus: każdy ma inny sposób na motywowanie siebie.

Ja obrałem za cel przebiegniecie 10km. Czy zrobię to w 2 tyg czy w 2 miesiące to już mniej ważne,chodzi o 'spełnienie acziwmentu'