Wpis z mikrobloga

#film #kino #interstellar #oswiadczenie #nauka

Interstellar 10/10

To nie jest zwykłe oglądanie filmu. To jest wejście w tunel czasoprzestrzenny razem z załogą misji Łazarz i u boku Coopera ujrzenie co jest za horyzontem zdarzeń po wpadnięciu w Gargantue.

Ja pie*dole... nie mam słów. Genialny film, genialne aktorstwo, efekty specjalne(sekwencja wejścia w tunel Morrisa-Thornea :o), to że film przesiąknięty jest szczerymi emocjami


i pełen napięcia, zwrotów akcji i co mnie zaskoczyło - HUMORU :D TARS wymiata

Kto nie widział niech #!$%@? do kina w podskokach a kto uważa że film jest kiepski... jest idiotą

#siekierates <=== tylko prawilne opinie
SiekYersky - #film #kino #interstellar #oswiadczenie #nauka 

Interstellar 10/10

To ...

źródło: comment_IYh2JlCQvljFeb0PLT3cfucpcXhBaw8V.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@SiekYersky: Dla mnie 9+/10 (10 zostawiam w zapasie w razie co;))

Nolan zaplusowal bo nie zrobil duzego bajzlu z fizyką, ma tez plus za brak odglosow wybuchow w kosmosie.
  • Odpowiedz
@loczyn: to jest moje tylko odczucie, że reżyser sili się żeby widz powiedział "uuu oooo mozg #!$%@?, kuuummmasz to" ale mu to nie wychodzi. Coś jak Woody Allen "alę głeeebia, wow, taka nisza, tak intelektualny, wow i tak nie zrozumiesz" a faktycznie robi infantylne filmy.
  • Odpowiedz
@micze: Znaczy samymi zdjeciami faktycznie chcial zrobic wielka epickosc, ale historia jest dosyc prosta i ciekawa bo fizycznie poprawna :)
  • Odpowiedz
@LordOfTheBananas: zajebisty tekst, dzięki.

No ale albo źle zrozumiałem, albo powiedział, że przy masywnej czarnej dziurze, jest to możliwe, co prawda nie zgodził się, co do wyglądu fal na tej planecie i dylatacji czasu. Ale nie widziałem tam nic o tym, że przyciąganie miałoby być ogromne.

Wklej cytat proszę, bo w robocie jestem i nie mogę czytać dokładnie :P
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: nie no serio, było coś #!$%@? z nagłośnieniem albo z samym nagraniem muzyki i to nie tylko ja to tak odczuwałem. Ludzie zatykali uszy jak były jakieś sceny akcji. Gdzieś w necie też już czytałem, że było za głośno. Po prostu to skaszanili.
  • Odpowiedz