Wpis z mikrobloga

Cóż, jakbym dostał bana niedługo to chciałem powiedzieć, że i tak było warto. Na główną nie wchodziły cuda z bloga krula, kolonko co tydzień, każdy wpis z niezaleznej, albo wpolityce, zmianynaziemi, prisonplanet, magiczne sposoby leczenia raka pestkami, albo burakami, ufo, nwo, spisek masonów itp.

Aha, oskarżono nas o zakopywanie każdego znaleziska gava, co jest nie prawdą, bo wiele razy jego historyczne znaleziska wykopywałem.

#osiwadczenie #kolkowzajemnejlewackiejadoracji
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kamill: jak chcą to niech będzie zawalona, nie Tobie decydować co jest na głównej poza twoim jednym wykopem/zakopem, już abstrahuję od tego, że krul i michalkiewicz będą głównie w polityce i widocznie dla paruset użytkowników, no ale...

edit: dalej nie rozumiem co tu ma się nie przebić. Progi wejść są stałe i wykopywanie krula nic tu nie ma do rzeczy
  • Odpowiedz
@Kamill: Widzisz, nadal nie rozumiesz. Generalnie to jest wlasciwie problem calej Polski, w porownaniu np. z takimi Niemcami. Polacy podnoszenie poziomu rozumieja, jako ustawianie swiata pod nich. Niemcy rozumieja podnoszenie poziomu jako wypracowanie kompromisu, ktory da korzysci.

Ja rozumiem, ze masz swoje poglady, nie mam nic przeciwko, ale jezeli wiekszosc na wykopie chce miec krula to ma do tego prawo i nie mozna im tego uniemozliwiac poprzez lamanie regul gry.
  • Odpowiedz
@Kamill: I bardzo dobrze że Ci zależy. Tak duzy portal potrzebuje takich ludzi. Tylko jeśli Ci tak zależy na poziomie to dlaczego nie dodajesz znalezisk? Jeśli czas poświęcony na szukanie znalezisk które według Ciebie zaniżają poziom poświęciłbyś na wrzucanie czegoś ciekawego do wykopaliska to myślę że bardziej byś się przysłużył ludzkości. Przez 4 lata masz 140 wrzuconych. No proszę Cie...
  • Odpowiedz