Wpis z mikrobloga

Cóż, jakbym dostał bana niedługo to chciałem powiedzieć, że i tak było warto. Na główną nie wchodziły cuda z bloga krula, kolonko co tydzień, każdy wpis z niezaleznej, albo wpolityce, zmianynaziemi, prisonplanet, magiczne sposoby leczenia raka pestkami, albo burakami, ufo, nwo, spisek masonów itp.

Aha, oskarżono nas o zakopywanie każdego znaleziska gava, co jest nie prawdą, bo wiele razy jego historyczne znaleziska wykopywałem.

#osiwadczenie #kolkowzajemnejlewackiejadoracji
  • 24
@Kamill: Z tego co widzę, to zakopywaliście niektóre znaleziska słusznie, ale inne tylko dlatego, że były "prawicowe". To taki sam idiotyzm jak zakopywanie wszystkiego z powodu "lewactwa". Piszą w komentarzach, że jednego użytkownika z prawej strony za to zbanowano - słusznie, nie mniej tutaj administracja powinna postąpić tak samo. Naprawdę wszystko trzeba sprowadzać do wojen prawica-lewica, trudno egzystować obok siebie?
@Kamill: A wiesz dlaczego? Bo ci bolszewicy, NKWD i Jaruzel wcale nie chcieli zla. Im na prawde zalezalo na dobru narodu, niestety patrzyli w ten sam sposob co ty "ja musze uratowac swiat, ja musze o wszystkim decydowac, bo inaczej

główna wykopu przerodzi się w tubę propagandową jednej opcji, a wiele wartościowych znalezisk, naukowych, kulturalnych, historycznych na nią nie wejdzie"


Wykop to taki fajny portal, gdzie uzytkownik decyduje o zakopie, wykopie
@Kamill: Powiem szczerze że nie chciałbym żadnych banów bo szkoda naprawdę wartościowych użytkowników. Ale myślę że takie kanały to przesada. Dlaczego myślisz że ciekawe znaleziska np. historyczne nie wejdą? Bo zakopałeś coś o ufo? Jak ktoś chce o tym czytać to wykopie, jak nie to zakopie jako info nieprawdziwe. Jeśli kogoś interesuje to że kukurydza ma gen szczura czy innego pasikonika to wykopie, jeśli ma to w dupie to zakopie. Znaleziska
@brusyo:

Powiem szczerze że nie chciałbym żadnych banów bo szkoda naprawdę wartościowych użytkowników.


ale czemu nie? co to ma być, że są wartościowi (dyskusyjne), to im wolno więcej?

reddig czy jak mu tam było też był wartościowy, a teraz kto o nim pamięta?
@miki4ever: Jezu jeśli na prawdę usprawiedliwiasz te porównania to wybacz, ale nie mamy o czym rozmawiać. Na wykopie dominuje prawica, co od dawna widzieć. Dopiero gdy centrum(tak centrum, typowego lewaka(socjalisty) tam nie było) się zorganizowało, to trochę się zmieniło. Podnieśliśmy poziom wykopu i to jest fakt. Oczywiście to też dowodzi jak bardzo przegrałem życie, że się tym tak przejmuję, ale pewnie dostanę niedługo bana i będę mógł sobie dać spokój z