Wpis z mikrobloga

@Griffin_: tak tylko nie chodzi mi o samą karę tylko to, że oni robili to latami dopóki nie wyszło na jaw, a dziennie podobno obracają 3 trylionami tak rano w angielskiej telewizji podali. Jak myślisz przez te wszystkie lata ile to będzie pierdylionów jak to wy tu mówicie ;)
@pawlo74: Bo się interesowałem ile jest pieniędzy na świecie? :) Są pewne szacunki pochodzące głównie z lat 2008-2010 mówiące bodaj a max 100 bilionach dolarów na świecie, czego się tak wściekasz? Czy ja mówiłem coś o jakiejś niewinności? :) Tylko wskazałem na błąd w tłumaczeniu, przez który walnąłeś się "tylko" o rząd wielkości. Potraktuj to jako ciekawostkę i pogoogluj ile jest pieniędzy na świecie, bo widzę, że się interesujesz tematem, a
@Gr3gorius: a no to jak tak to co innego :D źle odebrałem sorki, wiesz uczymy się całe życie jak to mówią :) jestem zawsze otwarty na wiedzę.

Poprostu wściekam się na samą myśl jakie wałki oni kręcą i nic nikt im nie może zrobić, co za sprawiedliwość na tym świecie ? No niech mi ktoś powie, że nie można ich postawić na równi z najgorszymi kryminalistami tego świata, przez nich dzieci
@pawlo74: Jakbym się patrzył w lustro sprzed roku na samego siebie :D Ale to dobrze, że tak BTC wpływa na ludzi, bo system finansowy na tym świecie jest po prostu zły. BTC już się tak nie fascynuję, ale z zainteresowaniem się mu ciągle przyglądam :)
wściekam się na samą myśl jakie wałki oni kręcą i nic nikt im nie może zrobić, co za sprawiedliwość na tym świecie ? No niech mi ktoś powie, że nie można ich postawić na równi z najgorszymi kryminalistami tego świata,


@Gr3gorius: Przecież tak ich się traktuje

Bernard Madoff odsiaduje wyrok 150 lat więzienia

Allen Stanford 110 lat

Poza tym dużo wyroków w przedziale 10-50 lat

przez nich dzieci z głodu w