Wpis z mikrobloga

Chciałem by ustawili tło pod tagiem #arsenal na takie jak niżej oraz dodanie opisu tagu:

Come on you Gunners!


odpisali mi:

Witaj,


Wskazane tagi są za małe na dokonanie w nich edycji.


Pozdrawiamy


Dział Pomocy


Wykop.pl

tag #arsenal ma 102 osoby obserwujące, a jakoś przy tagu united, który ma 131 obserwujących, nie widzieliście problemu, ale dla nich ten jest oczywiście za mały.

Prosiłem również umieszczenie w opisach pod tagami #laptop i #laptopy:

Szukasz laptopa? Nie wiesz jaki wybrać? Zajrzyj pod # pustulkowelaptopy


tagu, który odpowiada na 95% pytań na temat wyboru laptopa, ale nie, lepiej powtarzać te same zapytania setki razy...

a więc zapytam publicznie, może szybciej uzyskam odpowiedź @wykop proszę o podanie definicji "dużego tagu".

#gorzkiezale #wykop
źródło: comment_LL5Q4spTkeKdD6ZsCa7Tc4bgaALuZsNd.jpg
  • 13
@Pustulka:

Smutno mi teraz. Ale grafika bardzo dobra.

@wykop:

Nie jestem w stanie wyobrazić sobie choć jednego wzorca projektowego, w którym możliwość edycji danego obiektu zależałaby od właśności tego obiektu. Wasz wykop, wasze klocki, ale albo nas obrażacie i uznajecie za idiotów, albo macie tragicznie zaimplementowany back-end.
@Ragnarokk: Grafiki są ustawiane przez nas ręcznie, a chętnych do posiadania własnej grafiki w tagu jest sporo. I dlatego przyjęliśmy warunek, że nie zajmujemy się każdym możliwym tagiem, ale tylko tymi, które mają minimum 90-100 obserwujących osób. Opcja ta jest obecnie w fazie testowej, docelowo będzie to działało nieco inaczej - opiekunowie tagów sami będą edytować swoje tagi i wtedy pewnie zmienią się też zasady ustawiania grafik.
@Supercoolljuk2:

A mój neutralnym nie jest? Starałem się być jak najbardziej obiektywny przy laptopach w danym przedziale cenowym, oceniając wiele aspektów, jest podane po kilka propozycji do wyboru, dyski ssd, opisy na temat serwisu, wydajności itd. Gdyby nie to, że wiele razy się o nie pytają i wciąż powtarzają się te same pytania, to nawet bym o to nie poprosił.