Wpis z mikrobloga

Czy miał ktoś taki problem z #firefox na #windows, dokładnie #win81, mianowicie:

jak kliknę prawym przyciskiem myszy na dowolnym #flashplayer lub na srebrnym świetle to strona zamarza i po czasie dostaję informację o awarii wtyczki. Pomaga odświeżenie strony, ale jak kliknę znów prawym, to znów to samo.

Dodam, że próbowałem już:

-uruchamiać bez dodatków

-resetować FF

-przeinstalowałem flash

-przeinstalowałem silverlight

-wyczyściłem dane profilowe w FF

-wyłączyłem akcelerację sprzętową w FF i flash

#komputery #software
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jurny_juhas: mi tam wyszło, że chrome zjada więcej z tymi swoimi procesami dla każdej karty. Dodatkowo te ciągłe łączenie się z googlem, problemy podczas aktualizacji.

Najszybciej i najlepiej działa mi... IE ale odpada z powodu braku dodatków.
  • Odpowiedz
Przeskanuj system na obecność malware.


tylko dwa wpisy w rejestrze związane z sofsonic downloader

ProtectedMode=0


@
  • Odpowiedz
@poco: Zainstalowałeś nową wersję flash (beta) z poprzedniego linka ? Tyle, że po uprzednim wyczyszczeniu / odinstalowaniu starej wersji programem (Adobe uninstall tool) ze strony adobe ?

Jak odinstalujesz to usuń wszystko z katalogów Macromedia:
  • Odpowiedz
@moooka: usuwałem i czyściłem, ale jak teraz dokładnie wiem gdzie co jest (dzięki) to spróbuję jeszcze raz.

A sfc znam dobrze i mogę dodać, że w win 8.1 lepiej działa dism

Dism /Online /Cleanup-Image
  • Odpowiedz
@moooka: ehh.. dalej to samo. I myślę, że dalsza walka nie ma sensu. Nawet już się przyzwyczaiłem do tego błędu i mogę sobie z nim żyć :)

A tak przy okazji pojawił się nowy problem i widzę, że znasz się co nie co na tym super systemie... więc:

Ostatnio jak próbuję cokolwiek bardziej wymagającego zainstalować, to dostaję:
poco - @moooka: ehh.. dalej to samo. I myślę, że dalsza walka nie ma sensu. Nawet już...

źródło: comment_EnuDUxzJiRLsnIeEjfzN3dy6GafGJNln.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz