Wpis z mikrobloga

@yeloneck: @Rimfire: Galaga, Contra, Borderlands, Bulletstorm, Gears of War(w tpsy generalnie gra się dobrze na padzie, jedynie GTA IV jakimś cudem odstawało od tego) - głównie to co przywędrowało z konsol. To zależy oczywiście zarówno od przyzwyczajenia, jak i od osobistych preferencji, ale fakt jest taki, że można grać w strzelanki na padzie i bawić się przy tym lepiej niż na klawiaturze ;)
  • Odpowiedz
@Zwanek: byłem użytkownikiem konsol przez jakieś 17 lat. Teraz mam PC, ale nie wyobrażam sobie grania bez pada, natomiast w strzelanki wolę zdecydowanie na klawiaturze, choć nie mówię, żena padzie się nie da. Aktualnie gram w Splinter Cella: Blacklist, rozwalony na kanapie i z padem w dłoni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mave: na tym że przychodzę do domu, siadam wygodnie na kanapie, biorę pada i gram w przeciągu 30 sekund w grę, nie muszę się bawić w jakieś ustawienia, nie muszę się garbić przed biurkiem itp
  • Odpowiedz
@onitor: przychodze do domu, siadam wygodnie na fotelu, biorę pada i gram w 30 sekund w grę, nie bawię się w żadne ustawienia, nie garbię się przed biurkiem - mówię o PC.
  • Odpowiedz
@onitor: mam kompa podłączonego pod dwa monitory, które w zupełności mi wystarczą i nie mają nic wspólnego z wygodą grania o którą pytałem.
  • Odpowiedz
@Mave: Nie no naprawdę na 24 calowym monitorze gra się tak samo wygodnie jak na 42 calowym tv... Nie mówiąc już o tym że pecetowego systemu nie obsłużysz wygodnie (o ile w ogóle) samym padem, a żeby chociażby włączyć PC musisz wstać. A konsolę mogę obsłużyć nawet pilotem, i w ciagu 5 sekund uruchomić Netflixa/Hulu/kablówkę/cokolwiek. Filmy też "trochę" wygodniej ogląda się na dużym ekranie... Obiektywnie rzecz biorąc konsole są wygodniejsze
  • Odpowiedz
@onitor: Pytałem co jest wygodnego w graniu na konsoli, dostałem odpowiedź że pad, fotel i szybki dostęp. To samo mam na PC. A rozmiar ekranu nic do wygody nie ma (pomijam ekstremalne przypadki).
  • Odpowiedz
@Mave: nie no, w ogóle, rozmiar ekranu nie ma znaczenia :) zwłaszcza np w trybie co-op, na 5 calowym telefonie gra się tak samo dobrze jak na 50 calowym tv :D podałem Ci wiele argumentów dla których na konsoli gra się wygodniej, jak nie chcesz ich przyjąć do wiadomości to trudno
  • Odpowiedz
@onitor: No dobra, nadal mogę mieć podłączony TV nawet i 100 cali do PC, gdzie tu przewaga konsoli? Odpowiedni interfejs do obsługi różnych aplikacji to też kwestia konfiguracji. Zapytałem po prostu na czym polega wygoda konsoli, a dostałem argumenty, które wcale za konsolą nie przemawiają.
  • Odpowiedz