Wpis z mikrobloga

@onitor: No tak, konta nie trzeba założyć, do internetu nie trzeba podłączyć, gier nie trzeba instalować - wszystko już jest panie i działa, od razu po odpakowaniu konsola sama się podłącza do prądu i TV i dziaua.
  • Odpowiedz
@Mave: dobra, ta rozmowa nie ma sensu. Jeśli dla Ciebie PC jest wygodniejsze to graj na PC, dla mnie wygodniejsza jest konsola to gram/oglądam filmy itp na konsoli
  • Odpowiedz
@Rimfire: Mam konsole jak i pecety. Bawi mnie stwierdzenie, że granie w fps na konsoli są trudne XD Kwestia przyzwyczajenia.Ja załapałem w jednej chwili na padzie,na move czy na kinekcie . Pc mają lepszą grafę i stoją wyżej od konsol,ale konsole mają exlusivy , o których pcmasterrace mogą tylko marzyć w swoich mokrych snach.Jedna jak i drgua strona ma plusy i minusy.

U mnie na konsoli plusem jest to, że
  • Odpowiedz
@Rimfire: Dzieci dajcie se siana z tym odwiecznym gimbazyjnym dylematem. Ja mam peceta i konsole i co łyso wam k---a? Raz se popykam w quejka na pecku bo na konsoli to gowno a potem se pogram w crash team racing na padziku przed ekranikiem bo na pececie to gowno. Swiat jest czarno biały czy jak? Połowa internetów to nieskończona kłótnia o sprawy subiektywne toczona przez ludzi z n-----------m umysłowym. Kto
  • Odpowiedz
@Rimfire: nie zesrajcie się wszyscy

heeej, jesteśmy graczami, trzymajmy się w kupie, a nie znowu taka bezsensowna kłótnia

skąd Wy macie na to czas? odpalcie sobie lepiej jakąś dobrą grę, czy to na konsoli, czy na pc, zamiast po raz 32943893842 wypisywać bzdury
  • Odpowiedz