Wpis z mikrobloga

@Rimfire: NAJWIĘKSZE #!$%@? MODÓW DO TESa/FALLOUTA. Japońskie ścierwo z cyberupunkowym gównem na głowie zapewne w lateksowym, płytowym staniku. No po prostu #!$%@? no nie.
  • Odpowiedz
@PurplePeace: Bardzo częsty argument niedorozwiniętych konsolowców - a w 4000 p.n.e. nie mogliście grac w takich detalach jak na konsoli nawet na najlepszym pececie! KOGO TO OBCHODZI!? Jest 2014 rok i mogę sobie odpalić Skyrima w wysokiej rozdzialce, wysokich detalach i jeszcze to zmodować tak, ze gały wypali. Na konsoli nie mogę i raczej nigdy nie będę mógł (nie szykuje się reedycja na PS4/X1).
  • Odpowiedz
@Rimfire: I co ten obrazek niby przedstawia? Fakt że pecetowcy muszą grać 10 lat w jedną grę z jakimiś beznadziejnymi modami bo wszystkie pieniądze wydali na kompa który to uciągnie?
  • Odpowiedz
@Rimfire: Witamy pana w gronie niedorozwinietych i biednych fanbojow. Zasiadzie pan w specjalnej loży.

Ps. To po prawej wyglada jak kupa, mongolskie kolorowanki nie pasuja do Skyrima, ale czego oczekiwac po Rimfire. Gustu i wyczucia? Bynajmniej.
  • Odpowiedz
@onitor: Niektórzy modują gry, niektórzy tuningują samochody, a jeszcze inni zbierają pocztówki. Takie hobby.

Co do samej postaci. Jest to jeden z nielicznych modów do Skyrim, a w samej grze możesz stworzyć dosłownie wszystko.
  • Odpowiedz
@PurplePeace: Ja tu tylko zostawię mój komentarz.

Pamiętam kiedyś jak wyszedł PS3 i gry wyglądały jak kupa,to konsolowcy się tłumaczyli "#!$%@?, tam jest CELL #!$%@?, wiecie co to jest CELL? To jest #!$%@? potęga, tylko na razie programiści cwele nie potrafią pisać gier na CELL #!$%@? xD" A teraz minęło ładnych kilka lat i z tego ataku na #pcmasterrace i słodkiego #!$%@? konsolowcy przeszli do obrony "#!$%@? PS3
  • Odpowiedz