Wpis z mikrobloga

@Rimfire: 30 FPS to JEST płynnie, to NIE są lagi. Owszem, 60 fps wręcz "płynie" ale 30 fps to jest granica w której jest komfortowe granie. Ta wojenka przypomina mi wojne na bity między Segą i Nintendo.
  • Odpowiedz
nie, ale ogolnym wygladem przypomina takie bajki


@Fisher255: chyba masz obsesję na punkcie chińskich bajek, albo rzuciła Cię jakaś okapu loszka, czy co, i się czepiasz wszystkiego co ma skośne oczy. Mnie daleko do fana anime, a nie skojarzyło mi się w najmniejszym stopniu z chińskimi bajkami.
  • Odpowiedz
wystarczy mi czarnolistowanie coraz to nowszych pojedynczych tagow zwiazanych z tym syfem


@Fisher255: hehe, no ja rozumiem, no ale toto z anime nic nie ma wspólnego, Colego
  • Odpowiedz
Przecież wygląda jak typowy cosplay z chińskiej bajki (zwłaszcza zdjęcie wyżej w tagu).


@Xianxi: #!$%@?, cosplay to jak ktoś się przebiera za chińskie bajki. Jakby ktoś grał w Street Fightera, to byś to nazwał grą cosplay?
  • Odpowiedz
#!$%@?, cosplay to jak ktoś się przebiera za chińskie bajki


@Rimfire: No i właśnie dlatego ta postać wygląda jakby zrobiła cosplay z takim typowym wigiem i tapetą cosplayową. Albo się urwała z jRPG-a, whatever. Nie wiem jak można tego nie widzieć, że nie pasuje jakoś wyglądem do świata w Skyrimie.
  • Odpowiedz
@Rimfire: A były od początku w grze? Przecież ten mod został zrobiony przez jakiegoś stulejarza fapiącego do azjatek i chińskich bajek. Siedziałem w tym biznesie długo, na konwenty nawet jeździłem i rozpoznaję takich na kilometr :)
  • Odpowiedz
@Xianxi: No właśnie. A czy pelbsy konsolowe mogą używać mody zrobione przez jakiegoś stulejarza fapiącego do azjatek i chińskich bajek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rimfire: Nigdy nawet nie miałem konsoli, ale uważam, że pokazywanie wyższości pecetowców nad konsolowcami za pomocą takich obrazków jest objawem jakichś poważnych kompleksów.
  • Odpowiedz