Wpis z mikrobloga

@Remasky: kto się jara tenisem czy hokejem? Fajnie jest pograć samemu,ale żeby oglądać i dyskutować o pomyłkach sędziowskich? Nie sądzę.Piłka jest wyjątkowa.Poza tym nowinki techniczne wprowadzisz i co? W polskiej A-klasie czy w markońskiej 4-lidze też miałby być te same technologie? Za co?
@kocham-pati-3: W siatkówce czy tenisie wprowadzili i jakoś w niższych ligach czy gorszych turniejach nie ma, więc to nie problem... I nie wierzę w teorię że błędy sędziowskie dodają piłce popularności.
@kocham-pati-3: Tak jak mowisz. Siatkowka nie porywa tak bardzo bo nie ma w niej niesprawiedliwości. Gdy sedzia wypacza wynik, budza sie emocje, a kibice zyja sytuacja i #!$%@? arbitra przez nastepne dni. Jak wprowadza powtórki, pilka umrze.
Za sprawa emocji których bedzie mniej gdy nie bedzie pomylek. Proponuje wybrac sie raz na mecz na ktorym pelne trybuny zyja sedziowskim bledem i zobaczysz o co mi chodzi.
@Majki87: Czyli emocje budujemy na niesprawiedliwości? Tam się gra o grube miliony, a decyzja o tym, kto je dostanie zależy od tego czy sędzia akurat był skupiony na sytuacji (lub kupiony). Według mnie to konieczność. NBA wprowadziło te powtórki i jakoś nie ma bólu dupy, że mniej osób chodzi na mecze czy coś.
@Remasky: Emocje w rownym stopniu buduja walka na boisku, bramki, pudla i bledy sedziowskie. Moze przesadzilem pisząc ze pilka umrze gdy pojawia sie powtorki, ale zdecydowanie straci na atrakcyjnosci.
@remasky: Sadze ze nie. Mozemy dyskutowac do konca internetu. Byli, sa i beda zarowno przeciwnicy jak i zwolennicy. Ja bede stal przy swoim. I wydaje mi sie ze jak kiedyś zmiany wprowadza to sie z nich pozniej wycofaja. Pozdro.