Wpis z mikrobloga

Przez 5,5 roku byłem z dziewczyną, ostatnio powiedziała, że mnie kocha ale nie pasujemy do siebie, że w przyszłości nie będzie ze mną szczęśliwa i... urywa kontakt, przestaje mi odpisywać na sms i ustawia dla mnie offline na Fb.

Przede mną była z pewnym chłopakiem coś koło 3 lat, rzadko się spotykali ponieważ mieszka 100 km od jej miejscowości zostawił ją po prostu nie odpisując, nie odbierając telefonów jakby zapadł się pod ziemię dlatego powiedziała mi pewnego razu żebym ja w ten sposób nie skończył naszego związku bo ją to bardzo zraniło i nie chce przeżywać tego drugi raz i co? I sama tak zrobiła... Nigdy nic mnie tak nie zabolało, mam ochotę cierpieć fizycznie żeby nie czuć bólu po rozstaniu... :(

#smutek #feels #gorzkiezale #rozowepaski
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Było kilka razy na wykopie. Przyjmij tą sytuację tak jak jest, bo nic nie zrobisz i żyj dalej. Ze swojego doświadczenia - nie warto się wiązać, a jeśli, to ZAWSZE myśl o sobie przede wszystkim. Zaoszczędzi to cierpień (ale też nie oszukuj kobiet)


@fenis: Zasada dobra, coś o tym wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i się tyczy zarówno kobiet i mężczyzn.

@na_palenie: Ona ma
  • Odpowiedz