Wpis z mikrobloga

@Wykopaliskasz: Byłem ostatniej niedzieli. Mieliśmy iść z dzieciakami po 11:00, tuż po mszy, jednak jak zwykle moja żonka się sprawiła jak stuprocentowa kobieta grzebała się i wyjechaliśmy wprost do zoo. Na parkingu pod halą stulecia byliśmy ok 10:30, kolejka do kas to jakieś 3-4 min, na oko 50 osób. Cztery kasy otwarte więc super. Poszliśmy na szczęście wprost do afrykarium, czekaliśmy w kolejce tylko przy przejściu przez wodny tunel (czy jak
@peterx122: Bardzo ciekawe doświadczenie. Jestem zwolennikiem większych zwierzaków, ale te akwaria robią fenomenalne wrażenie. Żółwie, rekiny, lwy morskie itp., rewelacja. Do tego akwarium (?) z krokodylem, hipopotam na wyciągnięcie ręki... Poleca z całego serca, nudził się będzie tylko człowiek nieciekawy świata.
Dzięki za wszystkie informacje. Szczególnie za tę rozpiskę o której godzinie jakie kolejki, bo teraz wiem, że warto przyjść w miarę wcześnie.

PS: Tak mi się tylko rzuciło w oczy:

(...) wiaduktowego przejścia dla pieszych.


Poprawna nazwa, to kładka dla pieszych. Ewentualnie kładka pieszo-rowerowa, jeśli przeznaczona jest również dla rowerów.