Wpis z mikrobloga

#epapieros #epapierosy Mirki chciałbym znów rzucić p-------y i wrócić do epetków.

2 sprawy mnie odrzuciły od e-papierosów, mianowicie:

1. Cieknięcie (zarówno w jakimś Volishu i e-kingu)

2. Smaki liquidów owocowych od pewnego momentu stały się dla mnie mdłe, nieznośne

O ile drugi problem można wyeliminować innymi smakami, to pierwszy jest chyba dość poważny, bo swego czasu chyba każdy e-papieros cieknął. Ktoś ma na to jakąś radę? Jakiś zestaw z e-dym.pl da mi satysfakcję? Zależałoby mi również na mocnej baterii i ogólnie dobrym wykonaniu. Pieniądze nie grają większej roli o ile cena idzie w parze z jakością.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@seoama: Dokładnie tak. Mogę od siebie polecić Ci gotowy zestaw za małę pieniądze (sam taki używałem):

Bateria Joyetech eGo-T + ten parownik o którym wyżej pisałem. Ja akurat celowałem w baterię ok 600mha - chodzi o długość. Dla mnie EP ma być zgrabny a nie sterczący jak k---s ;)
  • Odpowiedz
@nandrolone: nie spoko, ja i tak głównie w domu siedze i pale, także moze to wyglądać obojętnie jak :) Szukam własnie baterii i znalazłem baterię, która przez bluetooth łączy się z anroidem/iosem i pokazuje informacje np o ilości zaciągnięć :D padłem :D
  • Odpowiedz
@seoama: ja bym celował na pewno w mocniejszą baterię np. Spinner albo Spinner II, 1300mAh na trochę starczy i najważniejsze, że jest pokrętełko do regulacji napięcia. Ten clearomizer, który poleca @PrawieJakBordo lubi czasem przepuścić trochę liquidu na zewnątrz plus farba z ustnika podobno bardzo szybko schodzi. Ja używam Aspire Maxi BDC, już drugą sztukę kupiłem i w cenie poniżej 20pln to jest wyśmienity clirek.
  • Odpowiedz
@apaczacz: już kupiłem, za późno. Co to jest stabilizacja napięcia na przyszłość? Że niezależnie jak bateria jest naładowana zawsze jest identyczne napięcie, a nie spada moc?

Bo to mnie też wkurzało w tym ekingu którego miałem, niby bateria cały dzień trzymała, ale bez podładowania żadna przyjemność.
  • Odpowiedz
@seoama: dokładnie, nieważne jaki jest poziom naładowania baterii, to zawsze daje takie samo napięcie na grzałkę, Może tylko gdy bateria jest już prawie rozładowana to czuć, że dymek ciut słabszy.
  • Odpowiedz