Wpis z mikrobloga

Kupiłem nowego kompa, i szukam jakieś fajnej strzelanki, mam sentyment do army 2, bo bardziej podobało mi się atakowanie ludzi z odległości ponad jednego kilometra, niż skakanie po budynkach jak w quake (mowa o bf3), i teraz pytanie:

w arma 3 są serwery typowo na walkę, a nie robienie misji? Chciałbym po pracy zabić kilka osób, a nie czekać 20 minut na helikopter;

BF4 to tak samo nierealistyczna strzelanka jak trójka? Nic nie dające wybuchy granatów obok pacjenta, a zamiast taktyki trzeba szybko ruszać myszką?

#gry #arma3 #bf4
  • 20
@test12345: tyle, że w Armie i tak musisz czekać 20 minut, aż twój dowódca wyda rozkaz do ostrzału :D Przez neta jest pełno fanatyków i symulujemy działania bojowe. Jako fan symulatorów jestem jak najbardziej na tak, chociaż w BF'a 3 też grywam.
@test12345: powiem ci o tak w arme pograsz miesiąc może 2 i ci się znudzi bo się strasznie powtarzalna robi bez dobrego serweru albo klanu.

ogólnie fajnie się strzela i gra jak masz zgraną ekipę szczególnie w nocy ale rozgrywka czasem jest za wolna.

Do takiego sobotniego grania nie wiem czy bf nie będzie lepszy od razu wejdziesz do gry postrzelasz sobie trochę akcji i wyłączysz w armię o wiele dłużej
@test12345: odpal sobie jakieś gameplaye i przemyśl sprawę w co dłużej byś chciał pograć na razie nie ma żadnej promocji na jedno i drugie*

nie wiem czy nie jest teraz na bf 4 nie zrobili triala musiał byś zobaczyć

czasem na cdp.pl po 30-40 zł arme 3 sprzedają ale bardzo rzadko