Wpis z mikrobloga

że spokojnie winą za zdradę można obarczyć obydwie osoby.


@introligat0r: > generalizujesz jak głupia

Zdrada jest zdradą. Stanowi też cechę charakteru. Kłamca będzie kłamać a zdrajca będzie zdradzać. Tak jak choleryk będzie się wściekał a melancholik popadał w zadumę nad miską zupy.

Można nad tym pracować, ale gdy raz ktoś zdradzi to będzie zdradzał. Od tego mamy intelekt i szacunek do drugiego człowieka by w sytuacji wypalenia związku usiąść i
  • Odpowiedz
@AbbyLockedheart: Z moralną oceną zdrady się mogę nawet zgodzić, a przynajmniej przyznać, że to oczywiście kwestia podlegająca dyskusji. Ale najbardziej w Twoich komentarzach męczy mnie

gdy raz ktoś zdradzi to będzie zdradza


bo to po prostu nie jest prawda. Można zdradzić jedną osobę, a drugiej nie zdradzić.
  • Odpowiedz
bo to po prostu nie jest prawda. Można zdradzić jedną osobę, a drugiej nie zdradzić.


@introligat0r: Czyli naprawdę uważasz, że można zdradzać? Że jest na to usprawiedliwienie? No cóż.

I tak: zdradę uważam za motyw/moduł postępowania.
  • Odpowiedz
Czyli naprawdę uważasz, że można zdradzać? Że jest na to usprawiedliwienie?


@AbbyLockedheart: Boże dziewczyno nie pchaj mnie do sięgania po stereotypy w napadzie frustracji.

Powiedziałem przecież, że zgadzam się z Twoją moralną oceną zdrady. Nie zgadzam się tylko z tym, że jeżeli jesteś skłonna zdradzić jedną osobę, to będziesz zdradzać wszystkich innych partnerów.
  • Odpowiedz
@AbbyLockedheart: Moja była panna po 3 latach się puściła i teraz za typa wychodzi po półtora roku znajomości. Żal mi go bo nie wie, że kiedy już był z nią, ona wracała do mnie na zaspokojenie swoich potrzeb. Przynajmniej raz w miesiącu.

Cieszę się, że sie puściła, bo dusiłem się w tym związku. Tylko s--s był dobry.

Nawet miesiąc temu zagadała do mnie, szukając wymówki by się spotkać.

#takbylo
  • Odpowiedz
@AbbyLockedheart: Za tego "soczystego plaskuna wymierzonego w niewierną samczą facjatę" w imieniu męskiej społeczności skazuję Cię na dożywotnią samotność. No może się lekko zlitujemy i pozwolimy Ci przebywać do śmierci w towarzystwie dwunastu - maksymalnie trzynastu kotów. Nikt nie zrobi Ci śniadania do łóżka, nikt nie przytuli jak będziesz miała gorszy dzień, nikt nie zerżnie Cię na blacie kuchennym, nikt nie będzie oglądał z tobą romantycznych komedii, nikt nie zabierze
  • Odpowiedz
@AbbyLockedheart: @atrapa: Nie ukrywał się, dziewczynie powiedział, wybaczyła mu, ale i tak to zniszczyło związek. Ale w żadnym następnym związku już tego nie zrobił. I nie, to nie ja byłam zdradzana ( ͡° ͜ʖ ͡°) IMO zdrada może nie jest winą obu stron, ale na pewno jest problemem obu stron. Ktoś, to jest szczęśliwy w swoim związku nie zdradza (I nie, nie mam na
  • Odpowiedz
@AbbyLockedheart: Za tego "soczystego plaskuna wymierzonego w niewierną samczą facjatę" w imieniu męskiej społeczności skazuję Cię na dożywotnią samotność. No może się lekko zlitujemy i pozwolimy Ci przebywać do śmierci w towarzystwie dwunastu - maksymalnie trzynastu kotów. Nikt nie zrobi Ci śniadania do łóżka, nikt nie przytuli jak będziesz miała gorszy dzień, nikt nie zerżnie Cię na blacie kuchennym, nikt nie będzie oglądał z tobą romantycznych komedii, nikt nie zabierze
AbbyLockedheart - > @AbbyLockedheart: Za tego "soczystego plaskuna wymierzonego w nie...

źródło: comment_PfbAWmcn2MbHdbWTjfqvML0ZDzVbxwMR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
bo jakbys szukala takiego chlopaka co lubi smieszne obrazki w internecie i szuka dziewczyny ktora tez lubi i nigdy nikogo nie zdradzil to moze warto zagadac ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sebix_: Gdzie ja takiego znajdę na Wykopie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz