Wpis z mikrobloga

Zdrajca to zdrajca i w jego naturze leży zdrada.


@AbbyLockedheart: Boże, jak trzeba mieć pusto pod czupryną, żeby powtarzać takie bzdury. Albo jesteś w nowym związku co miesiąc, albo sobie gimbowkręcasz, że każdy pokolei to miłość życia.

Nie ma prostej jednej prawdy, że jak raz zdradził(a), to zdradzi ponownie. Jak się zakocha naprawdę, a nie zwiąże z kimś dla picu, to nie będzie zdradzać.
  • Odpowiedz
@AbbyLockedheart: A ja rozumiem takie osoby, sam mam niezbyt jasną przeszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie chcę o niej rozmawiać - w związku z tym nie wymagam tego od drugiej osoby. Równie dobrze moja dziewczyna mogła mieć gangbang ze stadem murzynów - nie interesuje mnie to co było zanim się poznaliśmy, bo nie miałem na to żadnego wpływu, a jesteśmy tu i teraz.

Jeśli w
  • Odpowiedz
Co do kur domowych to najczęściej znakomity materiał na żonę. Tak samo zresztą kobiety dobierają partnerów - inny do rozrywki a inny gdy będzie chciała już sobie ustabilizować zycie w rodzinie.
  • Odpowiedz
@jantarka: Nie uważam by miłość była niezbędna do szczęśliwego związku. Na szczęśliwy związek składa się wiele aspektów i sama miłość moim zdaniem nie wystarczy. Dlatego nie uważam żeby zdrada lub jej chęć musiała oznaczać koniec związku.

Oczywiście nie popieram zdrady.
  • Odpowiedz