Wpis z mikrobloga

PS: dostałem oficjalną zgodę na małe rozdawnictwo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mogę rozesłać po Polsce 20 kg słodyczy, tylko muszę wymyślić fajny konkurs. Pomocy!

Konkurs ogłoszę pod tagami #zelki #gusto

Wołam wszystkich, którzy do tej pory zaplusowali @Puccini w poprzednim wpisie :)

@Puccini: @nilhir: @loczekdk: @matfeusz: @michalkosecki: @zupa_z_kasztana: @CaravelleT3: @wasaty_m3ksykanin: @neib1: @AllowSh0w: @Shinigami: @gugas: @eddie203: @wykopkami: @myotisblythii: @kruko0: @Sekretti: @Sneakerro: @WenerycznaPrzygoda: @R3d: @lopezloo: @dziobalica: @ertrzytrzyjeden: @kamil_snk: @qweasdzxc: @magduska88: @jemcheetosy: @aezde: @sonrisa: @mrkartofel1: @GrabkaMan: @Kangel: @ReynevanDudek: @Re-volt: @Fanrol: @waruiny: @citizenwasp: @a_ja_kocham_rewolucje: @buleczkowy_potwor: @gogiel: @sosn: @CegielniaPL: @Atrus: @vectus: @Dziki_Bigos: @mirk: @MG66: @linoor: @radogost: @michal__q: @AlmostDivine: @indianinka: @Ololhehe: @Sawako: @KoriManiaczka: @orangio: @Kopamatakawapl: @orcio: @technouber: @Herubin: @iso9001: @Karkoon: @Utiopa: @szasznik: @Jerryjeremi: @czarny002: @Baczy: @FreshAle: @Darktek: @boqaz: @Maks_S: @herejon: @maczeta_krakow: @KLIFord: @Sobb: @Bartoni: @SebusPL: @Monopson: @Notares: @Cephei: @Major_Tom: @RPG-7: @tymol14: @FarmazonowyMsciciel: @crosfire:
  • 22
tylko muszę wymyślić fajny konkurs


@ecco: strzelam, że nie będzie to wybieranie spośród plusujących ani najbardziej zaplusowanych komentarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na razie najbardziej kreatywny konkurs jaki przyszedł mi do głowy to konkurs pod tytułem "wymyśl konkurs dla Gusto, aby mogli rozdawać dużo żelków" ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wysłać żelki najbardziej zaplusowanym. Co wy na to?