Wpis z mikrobloga

Będzie afera tak jak wszyscy przypuszczali, Wipler niewinny, dziennikarz Wprost pisze, że widział nagranie monitoringu i sprawa pobicia Wiplera wygląda:"poważnie dla policji" Czytajcie też komentarze, źródło: https://twitter.com/JNizinkiewicz/status/529680899156508673?s=09 #knp #wipler #4konserwy #korwin #4kuce #polityka
Pobierz
źródło: comment_ifzIHTCyWFmXQbjwlQdJ2yCjRCqZfkPm.jpg
  • 39
Będzie afera tak jak wszyscy przypuszczali


@Velati: Niestety nie wszyscy, biorąc pod uwagę ilość antywiplerowych oszołomów (np. w dzisiejszym wpisie na mirko) spora ilość ludzi dała sie nabrać na medialną propagandę.

Cieszy mnie, że już niedługo bede mógł naśmiewać sie z całej masy neuropków za ich fanatyzm. Wyjdzie na to, że nazywanie Wiplera "awanturnikiem" to jak nazywanie ofiary gwałtu dziwką ;)
@Quester: Mam nadzieję że jest lista osób w biurku Wiplera który po nim jechała, od Sienkiewicza zaczynając na Stokrotce kończąc. Oj będzie sie działo jak to opublikują. Ciekawe tylko na jakiej zasadzie skoro ten gość pisze że publikacja to kwestia dni...
@grypa-grypowska: Wipler mówił często z tego co pamiętam, że wielu dziennikarzy to widziało i jakby było tak jak mówi policja to by już dawno zrobili aferę. Aleczemu wcześniej nikt nie powiedział jak było i w jaki sposób te nagrania zobaczyli to nie wiem.

@Velati: Może jak sprawa się wyjaśni to skończy się wypominanie pijaństwa Wiplera, bo niektórzy to się tu zachowywali jakby mieli z nim osobiście na pieńku. Byli też
@Velati: Kurde, był dubel i usunąłem jeden z nich, a teraz nie ma żadnego, dzięki michau :|

Zatem opiszę raz jeszcze:

Mam nadzieję, że Przemek w dniu udostępnienia mu nagrań wystartuje z akcją #mamjajabyprzeprosic - opublikuje nagrania razem z listą mediów, dziennikarzy i polityków, którzy wieszali na nim psy i wieszczyli pewny wyrok.

Najlepiej na dedykowanej stronie lista będzie aktualizowana - kto przeprosił, a komu zabrakło jaj, sprawę nagłaśniamy a pieniacze