Wpis z mikrobloga

Drodzy uczestnicy #mirkoligaps3! Ważne ogłoszenie

Od przyszłej kolejki zmieniam zasady punktacji do Gracza Miesiąca - zamiast przeliczać miejsce na punkty (pierwsze - 10 pkt., drugie - 7 pkt. itd.), będę po prostu dodawał wasze zdobycze punktowe z TrueTrophies. Jak słusznie zauważył @Sad- bywają tygodnie, gdzie 1000 punktów wystarczy na medal, a niekiedy tyle samo nie pozwala na Top 5.

Myślę, że ta zmiana sprawi, że tytuł Gracza Miesiąca będzie przyznawany bardziej uczciwie.

Oczywiście - jeśli macie jakieś pomysły na zmiany, które usprawniłyby czy nawet uatrakcyjniłyby zmagania: proszę je przedstawić. Chętnie je omówimy w naszym gronie :)

Spamlista:

@kjomputken @egocentryk @egocentryczka @Munchhausen @dzangyl @shichibukaii @KORraN @klinik96 @klik34 @jarbi @paniczklos @Brozyn @Krolowiec @Colek @Vegan @PanKara @acetone @Zakakaikane @Howkin @Masterczulki @memfis91 @desygnat @vervurax @Brylant @kostner @Nizki @loss @chogi @Grumens @Omka @Bimbeer @kermitsl @Wandsbeker @diwi @Wukau @CrossX @ADSSADFDFS @ReeGall @Fejfer @gopix @psposki @andziela @yacolek @Hajak @Dark @menmikimen @skruczysyn @Miton3 @wlochatyjoe @So_I_Scream @nilhir @cherryq @REMIR3X @Radosz86 @SpiderFYM @M4ks @Matyson @pazdzioch564 @RayRayRay @Sad- @kuba668 @ferus_info @Mr_Trabalski @Paputka @disufhs89ws34oklrsfs @PanKawa @maciekpod @Xayan @baNicja @supremin1 @JahMuffin @remixs
Z.....n - Drodzy uczestnicy #mirkoligaps3! Ważne ogłoszenie



Od przyszłej kolejki z...

źródło: comment_EP87zgsyyRDVDAmno2tGRq1eV7R5gCKv.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zioman: ok, ale teraz nie będzie już takich emocji. Gracz który w słabym tygodniu wyskoczy z 1000 i wygra tydzień bądź dwa i tak nie będzie się liczył na koniec miesiąca. Ostatecznie będzie bardziej sprawiedliwie ale to czy jest się graczem tygodnia czy nie przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie :)
  • Odpowiedz
@Zioman: tez zależy. Za xcoma dostałem 1200 za samą platynę. A za trine2 za całość tylko 1300 (ale gra na 5h).

Ale nie o to mi chodzi. Bardziej o to ze zdeprecjonujecie gracza tygodnia.
  • Odpowiedz