Wpis z mikrobloga

@qnebra: zawsze kisnę jak widzę na mirko (średnio 15 razy dziennie) wrzut z black hawk down i "HANZ CIMER JEST KRUL MUZYKI FILMOWEJ JAK LEW JEST KRUL DRZUNGLI xD". Do tego jeszcze 5x dziennie wrzut z amelii i dwa razy w tygodniu tree of life (albo fountain) czy jak się tam nazywa z tego gównianego filmu, którego nikt nie rozumie, ale wychwalają bo przecież na pewno on musi mieć drugie i
@ryhu: A wiesz co to są gusta? Bo zawsze mam wrażenie że tacy debile jak ty którzy potrafią tylko krytykować coś co jest popularne nie wiedzą co to. Get over it, ludzie lubią słuchać Hansa Zimmera.
@Eau-Rouge: tu nie chodzi o popularność, a o to, że jeden z drugim zna jakieś 3% twórczości zimmera, nie ma najmniejszej ochoty sięgnąć po więcej, więc wrzuca na zmianę 5 utworów z przeświadczeniem "o jaki to ja jestem wielce ekspert od zimmera i muzyki filmowej", tak naprawdę w dupie będąc i gówno widząc. Btw czekałem na te gusta: ulubiony argument ignorantów: hurr o gustach się nie dysktuje durr.

Get over it,
@ryhu: Nie, o gustach można dyskutować, ale ty tu wyjeżdżasz "hurr durr zimmer to gufno" czyli ty kompletnie olewasz fakt że różni ludzie mają różne gusta i preferują inną muzykę i uważasz że to co ty słuchasz jest wspaniałe a to czego nie jest gównem.