Wpis z mikrobloga

Poza tym jak masz niedobory witamin to zjeść wystarczy tabletkę centrum raz na dzień i zapewni Ci ona 200% więcej witamin niż jakiekolwiek owoce czy warzywa.


@squeezed: no niestety, te "skałki" mają tragiczną wchłanialność. Trzeba brać pojedynczo albo zestawy witamin o podobnych właściwościach chemicznych.
@hub3r7: @Szary-w-Bieli:

Wystarczy przeczytać na czym polega zasada działania MW: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kuchenka_mikrofalowa - pracuje na częstotliwości ok 2,45 GHz (mówi Wam to coś? WiFi, BT m.in.). Tak, to samo mordercze promieniowanie otacza nas zewsząd. I tak, zabija w związaku z tym wszelkie pasożyty i zarazki do je po prostu gotuje. Tę samą technologię wykorzystuje się np. w tartakach do wybijania larw szkodników w drewnie.
@nikifor: promieniowanie z mikrofalówki może dawać raka i tworzyć jedzeniu toksyczne związki i mnie to nie ruszy

ale:

Badania przeprowadzone przez kilka firm analitycznych sugerują, że przepustowość danych w bezprzewodowej sieci może spaść nawet o 70%, jeśli kuchenka mikrofalowa znajduje się w pobliżu (ok. 7,5 metra od routera).


Więc ja z mikrofali zrezygnuję.
Głową betonu się nie przebije, niech ciemnota wierzy sobie w złowrogie działanie "promieniowania mikrofalowego", siedząc jednocześnie koło routera, mając na kolanach laptopa z Wifi, obok tablet z 3G i telefon przy uchu. Ważne że nie ma "mikrofali" w domu...

To aż boli jak się czyta takie bzdury ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@LiberalnyLibertarianin: tak samo jak ktoś nie ma samochodu, własnego domu/mieszkania, jak i paru nastu inny rzeczy bez których idzie funkcjonować normalnie. Ale jak człowiek raz czegoś zasmakuje i potem to straci to faktycznie będzie mu trudno żyć bez tego.
Polecam do gotowania ryżu - raz ustawiam czas i mam wszystko w dupie - mogę wrócić za godzinę, bez pilnowania, przypalania i narzekania że się klei albo nie jest taki jak trzeba.
@NoiCoTera: Mam wrażenie że dziwnym sposobem wchłania akurat tyle wody ile potrzebuje - jak naleję za dużo to będzie chlupać na dnie. Zawsze wychodzi mi aldente, i w sumie jestem zadowolony na tyle że dalej nie eksperymentowałem z czasem/mocą.
Poza tym jak masz niedobory witamin to zjeść wystarczy tabletkę centrum raz na dzień i zapewni Ci ona 200% więcej witamin niż jakiekolwiek owoce czy warzywa. Tych samych witamin. Oczywiście wolę owoce ale jak już tak płaczesz to informuję, że są i na to sposoby.


@squeezed: wszelkie witaminy pochodzące z suplementów przyswajane są w bardzo małym procencie. Lepiej jednak "zjeść swoje warzywka". Nawet ugotowane są lepsze niż suplementy. Serio, serio.