Wpis z mikrobloga

@monstersony: Zajebiste i mały nakład pracy, tylko trzeba mieć najpierw komu to w tych Niemczech sprzedać :)

Na początku chciałbym klientów zyskać i się rozwinąć, a później można myśleć wyrobieniu sobie marki i hurcie ( ͜͡ʖ ͡€)

A to zdjęcie to tylko podgląd z neta nad czym mniej więcej chciałbym pracować, spod mojej ręki na razie wyszło coś takiego
Pobierz
źródło: comment_dChH4JmD0zd9JnwQuw2ZSM1Z5IaTEc1x.jpg
@Mow_do_mnie_mistrz: o, widzę że ktoś dodał obrazek wg uwag które chciałem napisać.

Pomysł świetny, ale trochę razi oczy niekonsekwencja. Rogi i krawędzie IMHO powinny być bardziej kanciaste, wówczas jedynym odstępstem od linii prostych byłaby ta krzywizna pośrodku. To co wstawił @white_duck to mistrzostwo, ale i stolik Twojego ojca ma potencjał. Trzymam kciuki i będę obserwował, a ojcu polecam zerkać na Behance, można tam nałapać inspiracji, jak tu: https://www.behance.net/gallery/12456675/Desk-Y03
@adulski: Najwyraźniej kilka szwabów kupiło te meble jeśli jeszcze działa, wg KRSu firma utworzona w 2006r. Poza tym stół który wkleiłem to skrajna awangarda, stylowa jak i cenowa, są też inne modele do wyboru.