Wpis z mikrobloga

DO CIĘZKIEJ BULWY NĘDZY MIRKI JAK ŻYĆ ZAPRASZAM DO WYSŁUCHANIA

Piękny, cieplutki, słoneczny niedzielmy dzień. Wyspał się człowiek, ludzie dookola widać życzliwi od antydepresyjnej pogody, humor motzno, śniadanko dobre, zapał do życia, tęcza z nieba. Nawet czerwsty chleb smakuje, niedzielni kierowcy popykający 40 na godzinę lewym pasem nie irytują, no ale nie. Jednak to już za wiele. Jedna rzecz musi ci zepsuć krew jak wbicie szpilki w stopę.

Zlot #!$%@? motocyklistów, elity dróg, pierwszych od moralizowania że drogi są dla wszystkich, że trzeba się szanować, żeby pamiętać, że każdy gdzieś jedzie i MOTOCYKLE SA WSZEDZIE xD Ostatnio widziałem tą naklejkę nawet w windzie i na ścianie toalety w kinie xD

No i jedziesz, aż tu sznur motocyklistów jedzie prawym pasem. Ok, jadą w kordonie, pewnie zlot albo jadą po poświęcenie przez kapelana motocyklistów polskich albo oddać krew. Szanuję. Coś tu jednak nie pasuje, lewy pas zatkany. Może kierowcy obserwują kolegów motorbajkerow? Nie #!$%@?, dwóch Sebixów w starym gracie z POMARANCZOWYM KOGUTEM Z NORAUTO blokuje pas bo robi foty motocykliserom i PRZYBIJA PIONY! Co to, jakiś nowy przepis, kupujesz kogut na dach jak jakieś biedne W11 i jesteś uprzywilejowany do blokowania drogi BO MOTORBAJKER SŁAWEK MUSI MIEĆ FOTE JAK JEDZIE NA ZLOT W BLASKU LIŚCI? Przed tobą trąbią, widać #!$%@? zaraża kolejne auta za gratem, a oni dalej blokują. W końcu zjechali na moment, a tu motorbajkery jak wypuszczona trzoda z zagrody jedzie nie patrząc na innych z prawego pasa na lewy pas do skretu. Zero kultury, zero szacunku dla innych uczestników drogi, jado bo oni so MOTORBAJKERY ZLOTOWCY. Auta hamują, jedem zdesperowany ledwo co przed nimi się przebił przez trzodę motorbajkową i jeszcze mieli chyba ból dupy bo jakies fakasy leciały że jak on śmie zapominać ŻE MOTOCYKLE SA WSZĘDZIE. I czar grzecznych chłopaków jadących w zgranym kordonie prysnął jak bańka, a ja serio nie lubie stereotypów i wieszania psów na motocyklistach i sobie na początku nawet myślałem 'o hehe jak fajnie sobie jadą chłopaki na niedzielny zlot szacunek za zgranie i jedność widac że to ich pasja hehe'. Super pasjonaci bulwo. Już mi przeszło ale co pobóldupiłem razem z paroma innymi kierowcami zapewne to swoje.

#boldupy #gorzkiezale #oswiadczenie ##!$%@? #motocykle #motocyklisci #motocyklesawszedzie #niepopularnaopinia #janusze
  • 1