Wpis z mikrobloga

@eugeniusz_geniusz: to ze Ty ogladales nie znaczy ze byla najwieksza ogladalnosc :) ja ogladalem dwa albo trzy odcinki i strasznie mnie nudzilo i irytowalo ze koles ma duzo za free. W tym forresterze za instalacje zaplacil połowę ceny.

Nie ukrywam że irytuje mnie też fakt że niedługo po programie dużo samochodów idzie na sprzedaż. Robił kiedyś Audi 80 Competition i po miesiącu samochód wisiał na otomoto do sprzedania. Więc albo odwala
@eugeniusz_geniusz: prowadzący. Oglądałem ostatnio ten odcinek z Forresterem i za instalację gazową zapłacił tylko cenę części - montaż i strojenie w profi firmie dostał za free. Inaczej: wymienił reklamę w telewizji na darmowy montaż, niestety "normalni" ludzie tak łatwo nie mają. Podejrzewam że gdyby nie otoczka TV to za remont wyszłoby mu 1,5 raza więcej.
@eugeniusz_geniusz: Czemu mieli się nie zabezpieczyć? Przecież na pewno osoba oddając samochód do tego programu podpisywała jakąś umowę. Wystarczy, że dodać klauzurę że samochód nie może być sprzedany przez 2 lata. Jeżeli natomiast byłby to gość oddaje cały hajs, który oni włożyli w ten samochód. :)
Pewnie, bo po co pokazywac cos ciekawego gdzie mozna sie czegos nauczyc, lepiej dac kolejny program o kierowcach ciężarówek albo przez godzine puszczać 12 filmików z youtube w slowmotion.