Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wpisu @PiersiowkaPelnaZiol, jakoby to Krzysztof Bosak był nierobem i do tego -olaboga!- bez studiów, prawilnie przypominam, że kiedy jego rówieśnicy zakuwali na bzdurne kolokwia on już zasiadał w ławach poselskich i współtworzył koalicję rządzącą, za co pobierał pieciocyfrową pensję. Kiedy największym osiągnięciem życiowym "wykształconego Polaka" jest zrobienie magistra, on był do 40-tki dwukrotnie posłem, kandydatem na prezydenta z 4. wynikiem w Polsce, współorganizatorem największego marszu w kraju, ojcem dwójki dzieci i mężem. Studiował kilka razy, ale widać zauważył, jaką ściemą są nasze uczelnie i zaczął robić poważniejsze rzeczy. Taki gość jak Bosak to żyje nieco jak celebryta: trochę z inwestycji, czasem pójdzie do TV dać jakiś wywiad albo zatańczy, gdzieś tam artykuł napisze i za takie coś ma pensję jak absolwent za pół roku odbijania karty w korpo. Nie wspomnę nawet, że do 2010 roku był członkiem Rady Programowej TVP, za co pewnie też minimalnej nie pobierał. Ponadto pracował jako naczelny serwisu prawy.pl i działacz Fundacji Republikańskiej. Współpracował także z Winnickim, gdy ten był posłem (od 2015). Nie wspomnę już nawet, że jego ojciec ma przedsiębiorstwo poligraficzne, więc zawsze mógłby pracować w rodzinnej firmie.
Co więcej, przywalanie się do bycia instruktorem żeglarstwa to xD, ludzie płacą jakimś trenerom fitness i innym personalnym po kilkaset złotych za spotkanie, a ktoś tu serio myśli, że skoro na magazynie z paleciakiem nie biegał, to na pewno nie pracował.

#konfederacja #bosak #4konserwy #bekazlewactwa #polityka
  • 22
  • Odpowiedz
  • 95
@Chudkownik nie trzeba być pasywem by obciągać, idealnym przykładem są wyborcy Konfederacji, gdyby do politykow konfy mogl podejść na metr ich wyborca to by musieli zatrudniać 10 ochroniarzy by móc kuca odciągnąć od spodni.
  • Odpowiedz
  • 10
on był do 40-tki dwukrotnie posłem


@Romska_Palo_Ul_Laputa: w tym raz z ramienia LPR (pod Romanem Giertychem) i w koalicji z PiS ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
I on chce być alternatywą dla jakiegoś "układu" i starych wyjadaczy jako osoba z nimi niepowiązana?

Studiował kilka razy, ale widać zauważył, jaką ściemą są nasze uczelnie
  • Odpowiedz
@Romska_Palo_Ul_Laputa: Tak szybko się zorientował, że wykształcenie mu niepotrzebne, że ten matoł poświęcił 7 lat życia żeby nie zdobyć żadnego tytułu naukowego. xD A posłem został nie dlatego, że jest mądry tylko dlatego, że jego wyborcy są jeszcze większymi debilami niż on.
  • Odpowiedz
jakoby to Krzysztof Bosak był nierobem i do tego -olaboga!- bez studiów, prawilnie przypominam, że kiedy jego rówieśnicy zakuwali na bzdurne kolokwia on już zasiadał w ławach poselskich i współtworzył koalicję rządzącą, za co pobierał pieciocyfrową pensję.


@Romska_Palo_Ul_Laputa: chlopie, ale co ty probujesz lewactwo wmowic? Przeciez dokladnie opisales to, czego najbardziej nienawidza - czlowieka ktory zarobil hajs, osiagnal jako-taki sukces i dodatkowo nie ma obesranych studiow.
A potem zaczna bredzic, ze
  • Odpowiedz