Wpis z mikrobloga

@Hugenot111: Od kilku lat gry wykrywają pada od x360 i pokazują oznaczenia i mapowanie z konsoli. Działa wibracja, analogowe triggery = jak na konsoli.

Pomysł nad droższa bezprzewodowa wersja jak masz duży ekran i możesz daleko wygodnie usiąść. Ja kilka dni temu wybrałem przewodowy bo nie lubię zmieniać baterii :D A przewód i tak ma 2,7m więc sporo.
@PurplePeace: Niech bierze z morele w pudełku bialo-zielonym czyli od konsoli. To jest ten sam pad ale z jakiegoś powodu tańszy o 20 złotych. W przypadku bezprzewodowego trzeba niestety wziąć "for Windows" że względu na odbiornik
@Hugenot111: Jeżeli gra wymaga precyzyjnego D-Pada zrezygnuj z kontrolera X360 na rzecz tego z PS3/4.

A jeżeli szukasz do gier retro, to były swego czasu pady od Segi Saturn (najlepsze co się udało tej konsoli) pod USB.
@Hugenot111: Chodzi o taki układ jak w gamepadzie z Xboxie 360?

Cóż, kwestia gustu. Dla mnie jest to układ zdecydowanie wygodniejszy, gdyż nie muszę mocno wyginać kciuka, żeby sięgnąć gałki w centralnej części gamepada.
@Hugenot111: Chodzi mi tylko o d-pada, czyli "tarczę" ze strzałkami. Jest to jedna z najgorszych takich konstrukcji- wystaje, paskudnie to chodzi, praktycznie łapie tylko 4 kierunki, o jakiejkolwiek precyzji możesz zapomnieć.

Akurat D-Pad jest O NIEBO lepszy w przypadku gamepadów Sony (zdjęcie poniżej)

Tak więc przy wyborze kontrolera trzeba pójść na kompromis.

Albo wygodnie ulokowana gałka analogowa i bezproblemowe połączenie z PC, jednak z beznadziejnym D-Padem. (Xbox 360)

Albo dobry D-Pad,
wielooczek - @Hugenot111: Chodzi mi tylko o d-pada, czyli "tarczę" ze strzałkami. Jes...

źródło: comment_s2s5Em7CkQ2HPMmcmZn7nzHevxEhLcAt.jpg

Pobierz