Wpis z mikrobloga

Miałem taki swój dysk zawierający filmy - perełki. Rzeczy u nas legalnie niedostępne. Filmy kina skandynawskiego, kino offowe, niskobudżetowe, pełne filmografie skandynawskich reżyserów, Refna i tak dalej. Rzeczy z trudem do znalezienia ponownie nawet teraz. Filmy niedostępne. Pożyczyłem swój dysk koleżance, a potem ona pożyczyła go - za moją zgodą - jeszcze dalej. Nie miałem oporów aby go pożyczać, wszak skoro inny miłośnik kina dowiedziawszy się "co tam jest" mnie błagał o ten dysk, to ja z naprawdę ogromną chęcią, drugiemu kinomaniakowi go bym pożyczył. No i tak dysk sobie "wędrował" przez półtora roku. Dziś finalnie go otrzymałem (wspominałem o oddaniu go już chyba trzykrotnie, ale koleżanka zapominała. A z racji, że nie był mi jakoś szczególnie potrzebny to też nie wariowałem specjalnie na jego punkcie, "będzie to będzie" - wspominałem). Dzisiaj w końcu otrzymałem dysk. Podpinam go do swojego komputera i widzę obrazek jak z załącznika. #dziendobry - piękny początek dnia :|

O co chodzi? - pytaj się mnie a ja ciebie...

Bunch - Miałem taki swój dysk zawierający filmy - perełki. Rzeczy u nas legalnie nied...

źródło: comment_jElRtxOzVMGm4ag9GQGb84Ibg3EmbgSF.jpg

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bunch: wołaj proszę. Najlepiej zrób jakieś archiwum i upublicznij to gdzie się da na mirko na głównej, na fejsie koniecznie, mogą mieć ciekawe miny jak poprzez zależności tak jak dotarł do nich dysk tak dotrą kompromitujące zdjęcia. Kara musi być za rozpieprzanie czyjejś pracy. I to jeszcze x osób.
  • Odpowiedz
Okej ludzie, nowy wpis odnośnie tej całej afery i wołam Was, czyli:

@sucharixx, @Driver494, @WALERXD, @plawio, @Jukatso, @kocham_cie, @Xardin, @Idamianos, @Woockashek, @Ledlea, @xCinek, @BySpeedy, @DaTaDany, @KotKotuKotem, @psychodron, @chozi, @Bialy_Kanarek, @awm, @szasznik, @enelegn, @jnk21, @Matipiotr, @leworwel, @lewymaro, @aroaro1993, @OstatniWolnyLogin, @gagit, @Dev321, @domi122, @Czarny_Klakier, @mBartek89, @malibu99, @horiks, @michalkosecki, @KRSS,

Propozycja z własnym tagiem dobra, więc taki też robię. Ale robię go tylko na wszelki wypadek, ponieważ tych zdjęć jest "od #!$%@?". Odzyskane zostały jeszcze jakieś piosenki autorów, których nie słucham więc ktoś chyba do czegoś jeszcze mój dysk używał. Na przykład wczoraj widziałem zdjęcie takiego kuca, który chyba przez 8 fotografii trzymał w rękach za każdym
  • Odpowiedz
Generalnie to raczej nie będę kontynuował tego wrzucania. Z kilku powodów:

1. Nie chcę mi się tego nawet przeglądać. Co prawda są perełki, ale tych zdjęć jest "od #!$%@?" na tym dysku i szkoda mi czasu na takie przeglądanie tych zdjęć i śmieszkowanie

2.Osoby z tych zdjęć mogą być osobami postronnymi. Takimi, które nic nie zawiniły w sprawie mojego dysku a miały pecha zapozować akurat do zdjęć. Więc w sumie ta
  • Odpowiedz
@BySpeedy: A właśnie, miałem to dopisać. Odpowiedź na to pytanie a zapomniałem.

Szczerze wątpię, jak masz dysk z filmami to sobie segregujesz i kopiujesz tylko interesujące Cię filmy. Nikt by hurtem 250 giga sobie nie kopiował ot tak sobie. Prawda?
  • Odpowiedz