Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki!

Jakie to smutne, piątek, piąteczek, piątunio, a ja siedzę sam w domu chory. Ale przynajmniej se dobry film obejrzałem.

Zacznijmy od nowa- zapamiętajcie ten tytuł. W zasadzie nie obejrzałbym tego, ale w zalewie gówna które jest ostatnio dostępne na polskiej wersji pirackiej zatoki, plakat jakimś cudem przyciągnął moją uwagę. O ile Mark Ruffalo vel doktor Banner nie jest moim ideałem piękna(zwłaszcza jak się wkurzy #suchar ( ͡° ͜ʖ ͡°) ),to Keira Knightley już wzrok przykuła (dlatego taguję #ladnapani #boners ), pomyślałem że przynajmniej sobie popatrzę na ładne widoki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Spodziewałem się stereotypowej komedii romantycznej, ale dostałem coś o wiele fajniejszego. Film kręci się wokół muzyki i robi to w sposób naprawdę fajny, dający sporo przyjemności w oglądaniu. Oczywiście są pewne wpadki, jak aktorzy którzy udają grę na gitarze, ale całość ma ciekawy, charakterystyczny dla filmów kina niezależnego klimat. Podoba mi się taka niewymuszoność w tym wszystkim, w grze aktorów i dialogach (choć teksty piosenek już dość protensjonalne i grafomańskie). Sama muzyka może nie jest wybitna, ale ma swoje przebłyski. Coś jak Once, tyle że w NY, o wiele luźniej i weselej, tyle, że z nie tak dobrą warstwą muzyczną. Mimo to polecam, zwłaszcza jak nie macie co oglądać ze swoimi #rozowepaski . Jakbym miał jakąś koleżankę to bym z nią obejrzał. A nawet nie mam się z kim podzielić opinią ( ͡° ʖ̯ ͡°). Przepraszam, za ten napad grafomanii, ale po prostu musiałem się komuś pochwalić/wyżalić.

Polecam, Ten_Tego.

#filmnawieczor #dobryfilm #film #trocheprzegryw #trochewygryw #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #gorzkiezale
  • Odpowiedz