Wpis z mikrobloga

@LordOfTheBananas: napisałem zazwyczaj, bo nie wszystkie mają kiełbie we łbie. Może to tylko mój pech, bo jak poznaję różowego paska który jest wyjątkowej urody, to okazuje się wyjątkowo pusty.
  • Odpowiedz
@LordOfTheBananas: A kto prowadzi takie badania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wystarczy wyjść na ulicę. Większość bardzo ładnych #rozowepaski jakie spotkałem w #pracbaza lub sklepach na pierwszy rzut oka wydają się inteligentne ale wystarczy trochę dłużej zagadać i wychodzi płytkie słownictwo, nawyki oraz zachowanie. Jasne nie mówię o wszystkich, ale spora część to 'dziewczyny facebooka'.

Nie wiem, może to zależy od regionu/wieku? może
  • Odpowiedz
@masz: Mi to się wydaje, że część z nich może mieć dość bezustannie zagadujących do nich kolesi, gapienia się itd. Może zgrywanie idiotki to trochę taki mechanizm obronny.

Wiadomo z drugiej strony, że patrząc w oczy dużej części 9/10 jedyne, co zobaczysz, to potylica, ale to, co napisałem wyżej, zdaje się być nie bez znaczenia.

Poza tym - powiedz szczerze - uważasz, że potrafisz dobrze zagadać/poprowadzić rozmowę? Czy tylko obserwujesz? Duża część nas (w tym ja ;) chciałaby, żeby rzeczy działy się
  • Odpowiedz
Wystarczy wyjść na ulicę. Większość bardzo ładnych #rozowepaski jakie spotkałem w #pracbaza lub sklepach na pierwszy rzut oka wydają się inteligentne ale wystarczy trochę dłużej zagadać i wychodzi płytkie słownictwo, nawyki oraz zachowanie. Jasne nie mówię o wszystkich, ale spora część to 'dziewczyny facebooka'.


@DoTheMonkey: Ale tak jest po prostu z większością ludzi, z tymi brzydkimi też.
  • Odpowiedz