Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@kocham-pati-3: co to za buk?
- 2
- 0
W końcu fajny bieg
#zuzel
#zuzel
- 0
koniec zawodow, do widzenia
#zuzel
#zuzel
- 2
O znowu nasi nie potrafią na cięższym torze jechać
#zuzel
#zuzel
Lambert o--------ł Woźniaka o pół okrążenia xD
#zuzel
#zuzel
- 1
wspaniały tor, hopki, rampy, zaraz tam Grisza Łaguta wyskoczy na motocrossie
#zuzel
#zuzel
- 1
Oni za tą transmisję biorą 15 funtów, tak? XD
#zuzel
#zuzel
- 1
niektórzy to chyba z gumy są, przecież to wyglądało jak 100% uszkodzenie szyi
#zuzel
#zuzel
- 0
- 1
ja p*dole Waszek, okropnie to wyglądało
#zuzel
#zuzel
- 0
Dobry tor
#zuzel
#zuzel
- 0
- 0
- 1
Komentator brytyjski powiedział, że Chris Holder w następnym roku w Lesznie będzie jeździł czy mi się przesłyszało? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zuzel
#zuzel
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 1
To niezła zmiana na "lepsze" z transmisjami w TV. Nawet nie będzie w żadnej polskiej telewizji pokazywanego GP Challenge
#zuzel
#zuzel
@CharlieCharles Jakby były jakieś dzwony to nagraj chociaż, żeby można k----ć na GP challenge w czasie playoff
W której lidze najlepsze przydzielanie zawodników do biegów nominowanych?
1) Ekstraliga i przyczepianie karteczek z nazwiskiem zawodnika przy kolorze kasku.
2) 1 Liga Żużlowa i wybieranie zawodników za pomocą tabletu.
3) 2 Liga Żużlowa i klasyczny telefon do sędziego.
No który? Ja tam lubię telefon do sędziego, potem ekstralipę i na końcu te bezpłciowe przydzielanie w 1 lidze.
1) Ekstraliga i przyczepianie karteczek z nazwiskiem zawodnika przy kolorze kasku.
2) 1 Liga Żużlowa i wybieranie zawodników za pomocą tabletu.
3) 2 Liga Żużlowa i klasyczny telefon do sędziego.
No który? Ja tam lubię telefon do sędziego, potem ekstralipę i na końcu te bezpłciowe przydzielanie w 1 lidze.
@Michal9788: tablet>karteczki>telefon
@Michal9788: karteczki - szybko, czytelnie
tablet to dramat - wiesza się, kierownicy nie ogarniają, do tego okropna oprawa graficzna
telefon tez nie lepszy - czasem ktoś coś burknie i komentatorzy przeinaczą
tablet to dramat - wiesza się, kierownicy nie ogarniają, do tego okropna oprawa graficzna
telefon tez nie lepszy - czasem ktoś coś burknie i komentatorzy przeinaczą
Od niedawna zacząłem sporadycznie oglądać żużel i mam kilka pytań nooba:
1. Czy wszystkie drużyny mają takie same motocykle, o takiej samej mocy czy to tak jak w F1, gdzie każdy team szuka samodzielnie ulepszeń i jedni mają lepsze maszyny a inni gorsze?
2. Jaki jest udział zawodników w kosztach? Sami sobie naprawiają maszyny za swój hajs, czy to kwestia zespołu?
3.
1. Czy wszystkie drużyny mają takie same motocykle, o takiej samej mocy czy to tak jak w F1, gdzie każdy team szuka samodzielnie ulepszeń i jedni mają lepsze maszyny a inni gorsze?
2. Jaki jest udział zawodników w kosztach? Sami sobie naprawiają maszyny za swój hajs, czy to kwestia zespołu?
3.
Ad. 1 to niby tak ale kurka nie do końca. Tutaj sprawa ma się tak, że mają określoną pojemność silnika, 4 zawory, brak skrzyni biegów ale wyglada to w rzeczywistości tak, że na świecie jest kilku tunerów, którzy poprawiają fabryczne silniki GM, czyli poprawiają kilka rzeczy w głowicy, np. zawory i duperelki i to ma spore znaczenie dla osiagow silnika. Im lepiej zarabia zawodnik tym lepszy sprzęt jest w stanie kupić. Więc
@onionhero: o sprzęcie możesz tu poczytać, ogółem ta strona kopalnia wiedzy http://www.speedway.hg.pl/sprzet/sprzet_strona_glowna.htm











#zuzel