wspaniały tor, hopki, rampy, zaraz tam Grisza Łaguta wyskoczy na motocrossie
#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niektórzy to chyba z gumy są, przecież to wyglądało jak 100% uszkodzenie szyi
#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentator brytyjski powiedział, że Chris Holder w następnym roku w Lesznie będzie jeździł czy mi się przesłyszało? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zuzel
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To niezła zmiana na "lepsze" z transmisjami w TV. Nawet nie będzie w żadnej polskiej telewizji pokazywanego GP Challenge
#zuzel
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W której lidze najlepsze przydzielanie zawodników do biegów nominowanych?
1) Ekstraliga i przyczepianie karteczek z nazwiskiem zawodnika przy kolorze kasku.
2) 1 Liga Żużlowa i wybieranie zawodników za pomocą tabletu.
3) 2 Liga Żużlowa i klasyczny telefon do sędziego.

No który? Ja tam lubię telefon do sędziego, potem ekstralipę i na końcu te bezpłciowe przydzielanie w 1 lidze.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Michal9788: karteczki - szybko, czytelnie
tablet to dramat - wiesza się, kierownicy nie ogarniają, do tego okropna oprawa graficzna
telefon tez nie lepszy - czasem ktoś coś burknie i komentatorzy przeinaczą
  • Odpowiedz
Od niedawna zacząłem sporadycznie oglądać żużel i mam kilka pytań nooba:

1. Czy wszystkie drużyny mają takie same motocykle, o takiej samej mocy czy to tak jak w F1, gdzie każdy team szuka samodzielnie ulepszeń i jedni mają lepsze maszyny a inni gorsze?

2. Jaki jest udział zawodników w kosztach? Sami sobie naprawiają maszyny za swój hajs, czy to kwestia zespołu?

3.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ad. 1 to niby tak ale kurka nie do końca. Tutaj sprawa ma się tak, że mają określoną pojemność silnika, 4 zawory, brak skrzyni biegów ale wyglada to w rzeczywistości tak, że na świecie jest kilku tunerów, którzy poprawiają fabryczne silniki GM, czyli poprawiają kilka rzeczy w głowicy, np. zawory i duperelki i to ma spore znaczenie dla osiagow silnika. Im lepiej zarabia zawodnik tym lepszy sprzęt jest w stanie kupić. Więc
  • Odpowiedz