#zuzel piękny finał, wow
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
20
Zmarzlik stracił pozycję lidera Grand Prix

Po kolejnej rundzie Speedway GP Bartosz Zmarzlik nie jest już liderem klasyfikacji generalnej. Polak spadł na drugie miejsce, a walka o mistrzostwo świata robi się coraz ciekawsza. Mimo słabszego występu strata do lidera nie jest duża i nadal jest szansa. Myślicie, że Zmarzlik odzyska prowadzenie?
z- 2
- #
- #
- #
- #
- 2
#zuzel no i pięknie :3
@Mihu_: chłop z Polski się cieszy, że rudy najemnik wygrywa, a nie rodak xD że aż tak może komuś zawiść zaburzac zdrowy osąd. W interesie całej żużlowej Polski jest to, aby to Polak był mistrzem świata. Kibicuje tak samo mocno Dudkowi i innym Polakom w SGP, i nie kumam jak można kibicować najemnikom
- 1
@topsy-turvy: no i to byl punkt wyjścia mojego posta o którego sie zesrałeś xD o to ze kibicuje komu chce xD
#zuzel Ale ten cieć komentator p------i, no nie wytrzymam. Typy na youtube, amatorzy, komentują 100 x lepiej i to nie jest żart.
@na_pierwszej_linii_kas: wiesz że możesz sobie wybrać inny komentarz jak chcesz
Ehhh gdyby w Polsce były tak ciekawe i efektowne tory jak ten w Manchesterze, to chyba bym zaczął na nowo jeździć na żużel, żeby się na żywo emocjonować mijankami i jazdą na styk
#zuzel
#zuzel
@CzeczenCzeczenski: Bydgoszcz? Toruń? Częstochowa? Wrocław?
@CzeczenCzeczenski: Grudziądz xD
@MagicznyMariusz: strumyk net
@MagicznyMariusz: u ruska
#zuzel Jak nazywa się ten idiota komentujący na eurosporcie?
@na_pierwszej_linii_kas: ja sie duszę jak on sie ekscytuje , do klasy Pana Komenatatora Dryły jeszcze brakuje lat świetlnych.
Czy w Euroshicie jest zakaz mówienia o tym, jak noga Woryny chodziła?
#zuzel
#zuzel
- 4
@na_pierwszej_linii_kas: nie
#zuzel
Szybki typerek przed SGP, kogo obstawiacie?
Szybki typerek przed SGP, kogo obstawiacie?
Kto wygra dzisiejsze pierwsze SGP w Manchesterze
- Bartosz Zmarzlik 20.9% (9)
- Brady Kurtz 27.9% (12)
- Jack Holder 14.0% (6)
- Leon Madsen 4.7% (2)
- Kacper Woryna 2.3% (1)
- Robert Lambert 7.0% (3)
- Jason Doyle 7.0% (3)
- Ktoś inny 16.3% (7)
- 6
@Infex: J---ć to ;)
Sialalalala!
Sialalalala!
@czerstwy_swierszcz: jeszcze 11 i będzie git, choć imo gdzieś jest potencjał na wyłozenie się. Z drugiej strony nikt się nie wychyla. Wydawało się, że Rzeszów jest całkiem w gazie, a tu brutalna weryfikacja. Za dwa tygodnie Krosno? Które od Rybnika dostaje tak bez mydła?
@czerstwy_swierszcz:
Oby się znowu nie zesrała 2 metry przed kiblem
Oby się znowu nie zesrała 2 metry przed kiblem
#zuzel Mamy to! Bomber na ostatniej prostej do cyklu GP 2027!
źródło: Screenshot 2026-05-31 at 10-12-51 (1) Glasgow Tigers (@glasgowtigers) _ X
PobierzChyba nagle z d--y Grudziądz idzie na mistza #zuzel
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@CzeczenCzeczenski: bieg (manewr) sezonu













#zuzel