@Mihu_: chłop z Polski się cieszy, że rudy najemnik wygrywa, a nie rodak xD że aż tak może komuś zawiść zaburzac zdrowy osąd. W interesie całej żużlowej Polski jest to, aby to Polak był mistrzem świata. Kibicuje tak samo mocno Dudkowi i innym Polakom w SGP, i nie kumam jak można kibicować najemnikom
  • Odpowiedz
Ehhh gdyby w Polsce były tak ciekawe i efektowne tory jak ten w Manchesterze, to chyba bym zaczął na nowo jeździć na żużel, żeby się na żywo emocjonować mijankami i jazdą na styk

#zuzel
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#zuzel woryna pakuje kogoś w bandę? Nowe, nie znałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#zuzel
Szybki typerek przed SGP, kogo obstawiacie?

Kto wygra dzisiejsze pierwsze SGP w Manchesterze

  • Bartosz Zmarzlik 20.9% (9)
  • Brady Kurtz 27.9% (12)
  • Jack Holder 14.0% (6)
  • Leon Madsen 4.7% (2)
  • Kacper Woryna 2.3% (1)
  • Robert Lambert 7.0% (3)
  • Jason Doyle 7.0% (3)
  • Ktoś inny 16.3% (7)

Oddanych głosów: 43

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czerstwy_swierszcz: jeszcze 11 i będzie git, choć imo gdzieś jest potencjał na wyłozenie się. Z drugiej strony nikt się nie wychyla. Wydawało się, że Rzeszów jest całkiem w gazie, a tu brutalna weryfikacja. Za dwa tygodnie Krosno? Które od Rybnika dostaje tak bez mydła?
  • Odpowiedz
@fornson23: a) pod warunkiem, że sami nei wyłapią kontuzji
b) pod warunkiem, że kontuzjowani zawodnicy z druzyn przeciwnych nie wrócą do formy przed końcem sezonu
  • Odpowiedz