Wszystko Najnowsze Archiwum Pełna lista Tylko multimedia onuceSzatana onuceSzatana 25.09.2022, 19:28:12 via Zakop 0 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść diarrhoea diarrhoea 25.09.2022, 19:29:50 1 + @onuceSzatana: W przypadku remisu wygrywa Motor. 1 punkt i mają mistrza. Tylko 0:5 daje złoto Stali. LaPasion LaPasion 25.09.2022, 19:30:17 via Android 0 + @BoberKozica @grzesiu_id @GoodLikE Ale jeszcze może p-------c mecz 11 XD miskaolejowa miskaolejowa 25.09.2022, 19:28:11 via Wykop Mobilny (Android) 1 + Gratulacje Motur! W pełni zasłużenie #zuzel Kalafiores Kalafiores 25.09.2022, 19:28:10 via Android 2 + Czli Zmarzlik zalicza awans sportowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zuzel DartNorbe DartNorbe 25.09.2022, 19:28:07 via iOS 3 + Złoto zdobyte na defekcie Vaculika i zniszczeniu przedniego koła motocykla Zmarzlika. Gratulacje! ( ͡~ ͜ʖ ͡°) #zuzel Psdziad Psdziad 25.09.2022, 19:29:04 via iOS 4 + Aj boli boli Przecietny_zjadacz_bobu Przecietny_zjadacz_bobu 25.09.2022, 19:29:33 1 + @DartNorbe: bardzo piecze? ( ͡° ͜ʖ ͡°) dawid3012 dawid3012 25.09.2022, 19:27:47 via Android 8 + No poczekajcie, jeszcze może być 0:5#zuzel LaPasion LaPasion 25.09.2022, 19:28:29 via Android 6 + @dawid3012 ale by było XD dawid3012 dawid3012 25.09.2022, 19:28:59 via Android 0 + @LaPasion ty, oni chyba tego nie wiedzą. 1pkt muszą dowieźć Rzeszowiak2 Rzeszowiak2 25.09.2022, 19:27:37 0 + Pięknie(。◕‿‿◕。) Brawo Motor. Historyczny tytuł staje się faktem. #zuzel t.....s konto usunięte 25.09.2022, 19:27:35 0 + Brawo motor wygral... bo vaculik mial defekt xD taki to silny mistrz#zuzel t.....s konto usunięte 25.09.2022, 19:34:04 0 + @Komisarz_Ryba: no to patrzac realnie zamien tamto 5-1 na 3-3 jak bylo na ostatnim zakrecie przed defektem i zobacz jaki wynik w 15 dawal mistrza gorzowi i odpowiedz sobie czy bylby realny ;) Komisarz_Ryba Komisarz_Ryba 25.09.2022, 19:40:50 0 + @thenojs: takie gadanie. Zdarza się i tyle, uroki tego sportu, nie wina Motoru, że Vacul miał defekt pzkpfw pzkpfw 25.09.2022, 19:27:26 0 + MAMY TO BOŻE ŚWIĘTY#zuzel Daviddos Daviddos 25.09.2022, 19:27:24 1 + Brawo dla obu ekip za walkę i Motor za mistrza. Ten bieg pokazał, że nie sprzęt jest najważniejszy, a jednak zawodnik. #zuzel M.....n konto usunięte 25.09.2022, 19:27:20 0 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść czupek czupek 25.09.2022, 19:27:13 2 + Motor nie jest jeszcze mistrzem !#zuzel sambucus sambucus 25.09.2022, 19:31:14 via Wykop Mobilny (Android) 0 + @czupek: ¯\_(ツ)_/¯ Infrass Infrass 25.09.2022, 19:36:14 0 + @czupek: Tak było. j.....j konto usunięte 25.09.2022, 19:26:59 18 + #zuzel źródło: comment_1664134018hGxiwrqyf7GJ1g2U3sfUJ9.jpg Pobierz LaPasion LaPasion 25.09.2022, 19:26:32 via Android 1 + Gratulacje Lublin, zasłużone mistrzostwo #zuzel Warcomx Warcomx 25.09.2022, 19:26:28 via Zakop 1 + Ależ ten Hansen się meczy na tym motocyklu. #zuzel nierdzewny nierdzewny 25.09.2022, 19:26:24 0 + Hansen to jest nieporozumienie#zuzel czupek czupek 25.09.2022, 19:26:23 1 + GG WP#zuzel ValandilNW ValandilNW 25.09.2022, 19:28:16 via iOS 0 + RE w 2013 ;) Inguz Inguz 25.09.2022, 19:26:05 via Wykop Mobilny (Android) 17 + Woźniak z Vaculikiem dzisiaj xD#zuzel źródło: comment_1664133965ZhLsaCao2W18ragnljWEhy.jpg Pobierz BananowyWypok BananowyWypok 25.09.2022, 19:25:47 1 + Brawo Motor!#zuzel d4ny d4ny 25.09.2022, 19:25:23 via Wykop Mobilny (Android) 16 + #zuzelSzczyt chamstwa brać Woźniaka do wywiadu. Mówię to jako kibic motoru cinek687 cinek687 25.09.2022, 19:27:15 14 + @d4ny: i szczyt odwagi, żeby tam pójść w takim stanie i się opanować, słowa uznania dla Szymka Adzal Adzal 25.09.2022, 19:29:41 0 + @d4ny: z----ł mecz, powinien wracać z buta do Gorzowa FoxX21 FoxX21 25.09.2022, 19:25:09 via Android 1 + Teraz Hansen na motorze Bajtka. Czyli Zmarzlik w 15 biegu będzie biegł ( ͡º ͜ʖ͡º)#zuzel
onuceSzatana onuceSzatana 25.09.2022, 19:28:12 via Zakop 0 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
diarrhoea diarrhoea 25.09.2022, 19:29:50 1 + @onuceSzatana: W przypadku remisu wygrywa Motor. 1 punkt i mają mistrza. Tylko 0:5 daje złoto Stali.
LaPasion LaPasion 25.09.2022, 19:30:17 via Android 0 + @BoberKozica @grzesiu_id @GoodLikE Ale jeszcze może p-------c mecz 11 XD
miskaolejowa miskaolejowa 25.09.2022, 19:28:11 via Wykop Mobilny (Android) 1 + Gratulacje Motur! W pełni zasłużenie #zuzel
Kalafiores Kalafiores 25.09.2022, 19:28:10 via Android 2 + Czli Zmarzlik zalicza awans sportowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zuzel
DartNorbe DartNorbe 25.09.2022, 19:28:07 via iOS 3 + Złoto zdobyte na defekcie Vaculika i zniszczeniu przedniego koła motocykla Zmarzlika. Gratulacje! ( ͡~ ͜ʖ ͡°) #zuzel
Przecietny_zjadacz_bobu Przecietny_zjadacz_bobu 25.09.2022, 19:29:33 1 + @DartNorbe: bardzo piecze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dawid3012 dawid3012 25.09.2022, 19:28:59 via Android 0 + @LaPasion ty, oni chyba tego nie wiedzą. 1pkt muszą dowieźć
Rzeszowiak2 Rzeszowiak2 25.09.2022, 19:27:37 0 + Pięknie(。◕‿‿◕。) Brawo Motor. Historyczny tytuł staje się faktem. #zuzel
t.....s konto usunięte 25.09.2022, 19:27:35 0 + Brawo motor wygral... bo vaculik mial defekt xD taki to silny mistrz#zuzel
t.....s konto usunięte 25.09.2022, 19:34:04 0 + @Komisarz_Ryba: no to patrzac realnie zamien tamto 5-1 na 3-3 jak bylo na ostatnim zakrecie przed defektem i zobacz jaki wynik w 15 dawal mistrza gorzowi i odpowiedz sobie czy bylby realny ;)
Komisarz_Ryba Komisarz_Ryba 25.09.2022, 19:40:50 0 + @thenojs: takie gadanie. Zdarza się i tyle, uroki tego sportu, nie wina Motoru, że Vacul miał defekt
Daviddos Daviddos 25.09.2022, 19:27:24 1 + Brawo dla obu ekip za walkę i Motor za mistrza. Ten bieg pokazał, że nie sprzęt jest najważniejszy, a jednak zawodnik. #zuzel
M.....n konto usunięte 25.09.2022, 19:27:20 0 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
j.....j konto usunięte 25.09.2022, 19:26:59 18 + #zuzel źródło: comment_1664134018hGxiwrqyf7GJ1g2U3sfUJ9.jpg Pobierz
LaPasion LaPasion 25.09.2022, 19:26:32 via Android 1 + Gratulacje Lublin, zasłużone mistrzostwo #zuzel
Warcomx Warcomx 25.09.2022, 19:26:28 via Zakop 1 + Ależ ten Hansen się meczy na tym motocyklu. #zuzel
Inguz Inguz 25.09.2022, 19:26:05 via Wykop Mobilny (Android) 17 + Woźniak z Vaculikiem dzisiaj xD#zuzel źródło: comment_1664133965ZhLsaCao2W18ragnljWEhy.jpg Pobierz
d4ny d4ny 25.09.2022, 19:25:23 via Wykop Mobilny (Android) 16 + #zuzelSzczyt chamstwa brać Woźniaka do wywiadu. Mówię to jako kibic motoru
cinek687 cinek687 25.09.2022, 19:27:15 14 + @d4ny: i szczyt odwagi, żeby tam pójść w takim stanie i się opanować, słowa uznania dla Szymka
FoxX21 FoxX21 25.09.2022, 19:25:09 via Android 1 + Teraz Hansen na motorze Bajtka. Czyli Zmarzlik w 15 biegu będzie biegł ( ͡º ͜ʖ͡º)#zuzel
@grzesiu_id
@GoodLikE
Ale jeszcze może p-------c mecz 11 XD