Hansen który ma najwiecej zer w lidze i dzisiaj jeden punkt jedzie w nominowanym biegu w finale. Nice
#zuzel
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Marku, pewnie, że bedzie dobrze, walnie się flachę z wygranymi i do spania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zuzel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rzeszowiak2: to było w kontekście Woźniaka, żeby brał jego motocykl bo gorzej to już nie będzie i warto spróbować xD imho ma rację, ale Woźniak chyba nie bierze tego motocykla w końcu z tego co zrozumiałem
  • Odpowiedz
Michelsen albo jest upośledzony, albo bardzo nie lubi swojego pracodawcy.
Dałby się minąć ewentulanie po uślizgu s----------y z toru i zamast 3:3 będzie pewnie 1:5
#zuzel
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach