@Rzeszowiak2: to było w kontekście Woźniaka, żeby brał jego motocykl bo gorzej to już nie będzie i warto spróbować xD imho ma rację, ale Woźniak chyba nie bierze tego motocykla w końcu z tego co zrozumiałem
Michelsen albo jest upośledzony, albo bardzo nie lubi swojego pracodawcy. Dałby się minąć ewentulanie po uślizgu s----------y z toru i zamast 3:3 będzie pewnie 1:5 #zuzel
#zuzel