nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trochę tęsknie za trenowaniem #zapasy ;p

46kg, środa, w sobotę turniej i zrzucałem na 42kg :D by walczyć właśnie z Damianem Janikowskim w tej kategorii ;D
O.....9 - Trochę tęsknie za trenowaniem #zapasy ;p

46kg, środa, w sobotę turniej i z...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Śmiejemy się z wagi kolegi, ja np w 1 gimnazjum ( ͡° ͜ʖ ͡°) ważyłem 33 kg, nie wyglądałem na tyle ;D Zapisałem się na zapasy i walczyłem w kategorii 35kg xD

potem w rok zrobiłem masę xD do kategorii 47kg (w kategorii 42kg walczyłem z tym Janikowskim co był na Olimpiadzie ;D nawet raz z nim wygrałem ale potem 2 razy przegrałem) i potem do 55 a
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach