@AltCtrlSpace: Który niby? Miałem Watch Active 2, teraz mam Watch 6 i żaden z nich nie pokazuje zdjęć wysłanych przez messengera. Jeżeli chodzi o zdjęcia to tylko te wysłane przez whatsup są wyświetlane na zegarku.
  • Odpowiedz
@cielo: wydaje mi się, że nic takiego nie istnieje. Zegarek wyświetla powiadomienia a powiadomienia nawet na telefonie są oznaczone jako "Przesłano zdjęcie" czy jakoś podobnie.
  • Odpowiedz
#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #telefony #android #xiaomi #miui Na jakims starym samsungu z androidem moglem ustawic limity dla internetu mobilnego, po przekroczeniu jednego limitu odpalalo ostrzezenie, po przekroczeniu drugiego limitu wylaczalo internet. Do tego pokazywalo calosciowe zuzycie internetu na wykresie. Teraz mam redmi 10 z miui 12.5.16 i nie moge znalezc takiej opcji. W ustawieniach jest sekcja uzycie danych,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fishol:

Jeśli nie chodzi o net za granica aby nie zabulić ale w kraju to ogarnij sobie do drugiego sim karte z orange za darmo 300GB/rok

Musisz przeniesc do Orange numer z innej sieci za co dostajesz rok waznosci konta. Instalujesz aplikacje mój orange I aktywujesz w niej 100GB, wyrażasz zgody marketingowe (wysylasz sms) i masz
  • Odpowiedz
Potrzebuję karty mastercard z któregoś banku z listy którą wstawiam niżej, aktualnie mam konto w #pkobp ale tu karta mastercard jest dostępna tylko jako kredytowa i jestem zmuszony prawdopodobnie założyć konto w innym banku. Szukam więc tego który będzie "najbardziej darmowy" bo nie będzie tam stałego przychodu a tylko zamierzam przelewać co jakiś czas pieniądze na codzienne zakupy.
Zależy mi tylko na tym abym mógł dodać tą kartę do Xiaomi
EjniaKK - Potrzebuję karty mastercard z któregoś banku z listy którą wstawiam niżej, ...

źródło: aaaaaaaaaaa

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mdphp: Nie mam teraz jak włączyć chromecasta ale wchodzę zalogowany na swoje konto w Google Play, wybieram urządzenie na którym ma być zainstalowana apka Netia Go i pokazuje, że mogę zainstalować i na chromecaście i na mi boxie.
Jeśli nie ma możliwości instalacji jakiejkowiek apki na android tv/google tv zdalnie, to urządzenie powinno być wygaszone w okienku wyboru a w tym przypadku oba można wybrać.
  • Odpowiedz
Mirabelki i Mircy, poproszę o poradę w sprawie wyboru telefonu. Mam Redmi Note 3 Pro, więc zapewne każdy nowy będzie lepszy. To oznacza także, że nie mam żadnych poważnych wymagań za wyjątkiem dwóch:
- Duży ekran - tak 6,7 cala lub więcej.
- Dobra wydajność - czyli ma się nie mulić podczas używania. Wychodzę z założenia, że to zależy od CPU oraz pamięci RAM.
Reszta chyba zupełnie obojętna.

Żadnych kobylastych aplikacji nie używam, nie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kasztan00: w tym budżecie brałbym na snapie coś. Te nowe siajomi już powinny mieć HyperOS zamiast MIUI
Tyle że poco X3 pro to telefon z 2021 roku. Raczej koniec wsparcia.

POCO M6 Pro jest świeżutki, pewnie z dwa lata będzie miał aktualizacje
  • Odpowiedz
Mały problem z telefonem Xiaomi. W wiadomościach po jakimś czasie znikają zdjęcia i występuje komunikat "czat rcs z użytkownikiem". Miał ktoś coś takiego? Jest możliwość ustawić tak żeby zdjęcia wyświetlały się dalej normalnie w wiadomości?
#xiaomi #telefony
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest możliwość jeżeli mam smart hub od #tapo i parę czujników/kamer, oraz nawilżacz, oczyszczacz i czujniki temp/wilgotnosci od xiaomi żeby to wszystko mieć w 1 appce i móc połączyć smart actions pomiędzy nimi?

#smarthome #tapo #xiaomi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#xiaomi
Mam problem z dodaniem karty płatniczej do Xiaomi active s1. Na miband7 ok, tutaj odsyła do obsługi. Ktoś miał taki problem?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#xiaomi
hejo. Dziś rano zauważyłem dziwną rzecz. W trakcie ładowania zobaczyłem,ze poziom baterii się nie podnosi. Wyjąłem wtyczkę ładowania i włożyłem ponownie i zaczęło ładować. osiągneło poziom 25% z 1%. odpiąłem telefon, zeby zadzwonić, pogadałem chwilkę odłożyłem telefon bez podłączenia do ładowania i telefon zdechł. Próbowałem na innych ładowarkach nie idzie. nie reaguje na włączanie, miga tylko dioda led co sekundę i nic więcej. bateria padła, czy cały telefon? Da
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie najlepiej kupić model Xiaomi 13? Czemu dostępność tego modelu jest tak słaba, jest aż taki popyt?
Zauważyłem też strony typu gsm24 lub sferis gdzie cena telefonu jest około 1000zł tańsza. Gdzie może być haczyk?

#xiaomi #smartfon #smartfony #telefony
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majkelunio: sferis to stary sklep komputerowy, swego czasu mieli nawet salony stacjonarne w Polsce, w lepszych czasach gdzie jeszcze sprzedaz przez net tak dobrze nie funkcjonowala. GSM24 tez jest w miare ok sprzedaja sporo elektroniki i roznych wynalazkow (garmin itd).

Popatrz na pepper.pl za tym telefonem, a takze za tymi sklepami i poczytaj opinie. Pepper ze wszystkimi swoimi wadami, ma tez kilka zalet, jak wlasnie opinie roznych osob niekoniecznie mocno
  • Odpowiedz
  • 0
@PurpleHaze mieszkam na codzien w uk i tam owy model trzyma cenę jak beton w dodatku dostępność bardzo słaba (jak się okazuje tak samo jak tutaj).
Na wspomniany przez Ciebie numer 14 jeszcze chwile poczekamy (wszystko na to wskazuje)
  • Odpowiedz
Mirki kupiłem "oryginalna" baterie na allegro, po wymianie trzyma połowę krócej niż stara 3 letnia. Zapłaciłem 100zl za wymianę. Co mam teraz zrobić? Kupić inna, zapłacić znowu 100zl, zwrócić ta "oryginalna" i domagać się od sprzedającego pokrycia kosztów wymiany? #android #xiaomi #telefony #smartfon #allegro
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ajubidzikubi: Jeśli zakupiony towar nie jest zgodny z umową lub jest wadliwy, powinieneś zgłosić reklamację bezpośrednio do sprzedającego. W ofercie sprzedającego w części ''Reklamacja'' znajdziesz informacje, jak to zrobić.
Składając reklamację powinieneś określić, na czym polega niezgodność towaru z zawartą umową i przedstawić swoje roszczenia sprzedającemu.
W celu naprawy lub wymiany powinieneś odesłać sprzedającemu towar podlegający naprawie lub wymianie.
Sprzedający ponosi koszt odesłania reklamowanego produktu, podlegającego naprawie lub wymianie, zatem
  • Odpowiedz
Mirki, chciałbym kupić używany nawilżacz ewaporacyjny 2 (ten z ekranem) od Xiaomi, czy jest coś na co powinienem uważać, nie tylko przy tym typie sprzętu, ale i przy tym że jest używany? Czy to wypychane przez niego powietrze może być w jakiś sposób szkodliwe przez to że to sprzęt użytkowany wcześniej niewiadomo jak, lub zużyty? Co wam się psuje w nich? Talerze wyglądają na proste, podobno używany tylko z wodą filtrowaną cokolwiek
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie rozumiem,


@interpenetrate: To odpowiedź na pytanie "czemu" a nie długoterminowe rozwiązanie, oczywiście potrzebny ci nawilżacz. Poczytaj sobie czym jest wilgotność względna i jak ma się do temperatury to będziesz wiedział czemu pomimo wysokiej wilgotności na dworze masz sucho w mieszkaniu.
  • Odpowiedz
Co polecicie do ~1600-1800zł po kilkuletnim użytkowaniu #xiaomi redmi note 8 pro? Mega zadowolony jestem z tego modelu, jednak moduł wifi zaczyna siadać. Zależy mi głównie na jakości zdjęć i wideo, ale też na większym ekranie do grania w Xbox Cloud, w związku z czym iphone 12 odpada. #telefony #android #samsung
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@antarhei: dobre recenzje zbiera mi 13T, powinno dac rady wyrwac podstawowwa wersje za ~2000zl szukaj na pepperze. Jesli bawisz sie w customy to jedyny problem to mediatek, bo ciezko o romy na to, jest niby xiaomi eu, ale dostepne za wsparcie na patreonie.

Nie wiem czy cos innego niz chinole sensownego dostaniesz w tej kwocie.
  • Odpowiedz
@kluha666 Ja mam motke mając wcześniej Xiaomi i ogólnie jestem zadowolony. Jedynie zdjęcia wychodzą troszkę gorzej od starszych Xiaomi czy poco. Bateria daje radę do 8h sot. Nie ma problemu z zacinaniem się czy coś.
  • Odpowiedz