Wpis z mikrobloga

#telefony #mediaexpert #xiaomi #smartfon

Mircy kupiłem folię na xiaomi note 13 pro w media expert
na fvat jest taka :
https://www.x-kom.pl/p/748791-folia-szklo-na-smartfon-3mk-folia-all-safe-hammer-new.html
+ usługa 59zł
wziąłem w ME bo mi odradzał kumaty ziomek z wysepki w galerii, abym tego nie robił w punktach jak wysepki
lata dużo pyłu w powietrzu i najlepiej jakby były do tego przystosowane warunki odpowiednie
skminiłem, że podobna pewnie sytuacja co do dysków SSD

1. czy oni to robią w jakiejś specjalnej maszynie co zapewnia specjalne warunki ?
2. czy zostawienie ok. 3mm (dół) i 1mm (boki + góra) jest okej ? w starym telefonie mam po 1mm wolnych brzegów
wiem, że nie powinno się naklejać na całego fronta, aby nie zaczepiać o etui
ale tu jest moim zdaniem za dużo szpary
Telefon jest w miarę świeży, mieli to wycinać to myślałem, że na jakimś większym rozmiarze - czy oni do 6,67" mieli max rozmiar i przykleili co mieli ?
_ftcx0r - #telefony #mediaexpert #xiaomi #smartfon

Mircy kupiłem folię na xiaomi not...

źródło: obraz_2024-02-07_005306514

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ziiemniiak thx
Xkom się tłumaczył że nie można na całym, bo zahacza o etui
Mi by wystarczyło 1mm po brzegach ale nie aż 3 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@brakloginuf XD niedobrze

https://pancernik.eu/iphone-12-pro-max/szklo-hartowane/3mk-folia-ochronna-hammer-aio-all-safe-na-kazdy-model-telefonu

Niby są 2 tryby case friendly

I BTW

Posiadamy możliwość wycięcia trzech rodzajów folii; "Standard Screen" - jest to folia pokrywająca niemal całą powierzchnię wyświetlacza, "Case Friendly" - folia z większym marginesem, dzięki czemu jest kompatybilna
  • Odpowiedz
@_ftcx0r: Masz 3 rodzaje docięcia folii z plottera. Standard+ której ja osobiście nigdy nie kleje, gdyż jest dopasowana do 0,1mm do wyświetlacza telefonu - wystarczy regularnie wsadzać telefon do kieszeni tą samą stroną żeby się odkleiła. Standard - około 0,5mm od brzegów wyświetlacza. Jeśli nie nosisz etui będzie spoko, sam mam docietą w ten sposób, u córki w iPhonie 12 i młodego w 14stce też tą wersję docinałem. Case friendly -
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Notakaprawda wow super ! Dzieki za mozliwosc zadania pytania :
kierwa czyli są 2 rodzaje parametrów do tego modelu?
Case friendly I Standard Screen i ja dostałem case friendly ?
Możesz to spr ? Thx
  • Odpowiedz