• 1
@kidi1: skąd ta złośliwość?
Gdy kupowałem swojego miband 4 wiele lat temu była podobna informacja na stronie mediamarktu - mimo to, miałem od samego początku dostępny język polski.
Wychodzę z założenia, że informacja może być nieaktualna i powielana od czasu premiery urządzenia - zwłaszcza, że w komentarzu produktu ktoś napisał, że język polski jest dostępny. Niestety nie wiem czy to jest zależne od sprzedawcy, bo opinia była do produktu.

Pomyślałem
  • Odpowiedz
#poco #xiaomi
Parę dni temu kupowałem telefon. Zamówiłem sobie poco x6 pro do media expert, bo nigdzie nie było stacjonarnie. Poszedłem odebrać ,a facet mówi do mnie, że czemu taki telefon, że to mega lipa:( pytam w takim razie co lepszego w tej cenie, a on, że Samsung a54. Mówię daj pan spokoj z tymi Samsungami. I tak po paru dniach muszę powiedzieć, że poco x6 pro to
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Miturz Po pierwsze jak w media expert ci coś poleca sprzedawca to niech se gada.
Po drugie - nigdy nie kupuj niczego w media expert. Naprawdę lepiej nawet dopłacić u konkurencji 10% niż się męczyć z tym sklepem.
  • Odpowiedz
Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do sklepu #banggood #aliexpress #geekbuying które pojawiły się na stronie LowcyChin

Linki do przedmiotów na stronie LowcyChin/Grupie na Facebooku/Fanpagu na Facebooku/Telegramie (Linki znajdziesz tutaj) Lub napisz PW

Jeżeli podoba ci się dzisiejsze zestawienie kuponów i promocji zostaw
LowcyChin - Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do ...

źródło: LowcyChin.pl 02.02.2024

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0


Linki do przedmiotów na stronie LowcyChin/Grupie na Facebooku/Fanpagu na Facebooku/Telegramie (Linki znajdziesz tutaj) Lub napisz PW

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty:
https://www.lowcychin.pl/jaka-przesylke-wybrac-przy-zamawianiu-z-chin-aby-nie-zaplacic-vat/
  • Odpowiedz
Czy ktoś ogarniał ostatnimi czasy temat wymiany baterii do leciwego już mi9? Zależałoby mi najlepiej na oryginalnej baterii a nie zamienniku nohona. Widziałem że co jakiś czas rzucają niby oryginały w sklepie xi-mi.pl. Miał ktoś z nimi styczność? Nie bujają?
#xiaomi #mi9 #gsm
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kredstein ja u siebie wymieniałem w mi9 na nohona jakieś pół roku temu, najważniejsze trzymać się instrukcji czyli pierwsze 8 ladowan na wolnej 5w ładowarce potem można kurzyć na qc, ja polecam jest bardzo ok
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy opłaca się kupować oczyszczacze powietrza z temu/alieexpress za te max 200zł? Więcej nie mam zamiaru wydawać (w szczegolnosci tych #xiaomi i innych dupereli za ponad 1000zł, tyle to nawet w rok nie zaoszczędzę) a mam mały pokój 12m2. Wkurza mnie że nie mozna otworzyć okien bo jbie smrodem albo papierochami
#smog #oczyszczaczpowietrza #srodowisko #zdrowie #kiciochpyta

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy opłaca się kupować oczyszczacze powietrza z temu/alieexpress za te max 200zł?


@mirko_anonim: podstawowe pytanie brzmi, co z serwisem, co z czesciami zamiennymi i co chociazby z filtrami.

Za 300zl na allegro masz Xiaomi Purifier 4 Compact, z oficjalnej dystrybucji z 2 latami GW i mozliwym zwrotem jesli ci nie podejdzie, plus szeroka oferta czesci filtrow itd.
Nie bardzo rozumiem, czemu ten oczyszczac mialby byc gorszy od jakiegos noname z
  • Odpowiedz
@sprawdzajacy: Smog na niskim poziomie moze być dla ciebie niewyczuwalny, ale wciąż może coś lecieć z dworu. Poza tym z kurzu też trochę czyści powietrze. Imo must have dla każdego.

A z wilgotnością to mówie, warto sobie higrometr kupić i sprawdzać, 45-50% będzie ok, teoretycznie może być do 60%, ale to już zaduch straszny, a z kolei 40%, które tez może byc w teorii, to już trochę sucho
  • Odpowiedz
Moje mi9 ostatnio ma jakieś dziwne problemy z bluetooth. Jak by łączyło się, ale tylko w gorszej jakości? Kiepski SOT jestem w stanie przeyżyc bo i tak mam wszędzie ładowarke, ale ten bluetooth już mnie troche dobiją bo też dużo używam. Mimo wszystko ten telefon i tak już mam prawe 5 lat więc wynik niezły uważam

Szukam czegoś nowego i kurde już pomijam podwyżki bo z tym się liczę, ale nie ma nic
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@PurpleHaze: 13t z leica masz pewnie na mysli?

troche juz mam dosc ich nakladki, co chwile gdzies wrzucaja reklamy i troche mnie to wkurza powoli

no i chyba bytm wolal s23 ultra niz s24 z exynosem
  • Odpowiedz
Przyjaciel miał wypadek i jest w ciężkim stanie. Rodzina próbuje załatwić wiele kwestii formalnych np. przepisanie rachunków itp. Niestety wszystkie hasła przyjaciel miał na telefonie. Pytanie - czy jest opcja dostać się na telefon, który posiada hasło bez utraty danych? #android #xiaomi
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nicnievmim: ja mialem wczesniej XIaomi i nie wroce. W oprogramowaniu pelno reklam i innych smieci. Kupilem sobie Motorole G52 i jest zajebista. Czysty Android z paroma przydatnymi bajerami typu gesty np. włączenie latarki poprzez potrząśnięcie telefonem. Bierz Motorole
  • Odpowiedz
Ktoś z Was zaktualizował smartfona do HyperOS z MIUI i ma jakieś opinie? Pojawiła mi się systemowa aktualizacja - właśnie z MIUI na HyperOS. Ciekaw jestem jak to działa w praktyce, w odniesieniu do wydajności, wyświetlanych reklam czy żywotności baterii?

I przy okazji - polecicie dobrą aplikację do odtwarzania muzyki na telefonie z lokalnych plików? Obecnie systemowa apka MIUI zaczęła sypać co chwilę reklamami, których nie da się od razu zamknąć i
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nikt zdrowy nie używa miui w stockowej wersji


@marek-wozniak-750: Co kurła? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież ludzie grzebiący w sofcie to nisza, wyjdź z piwnicy...

Mam HyperoOS ale na tablecie, śmiga tak jak śmigał na Miui.
Reklam nie ma ale nie było ich również wcześniej.
  • Odpowiedz
@Tino: zaktualizowałem do HyperOs i najbardziej mnie wkurza jak działają animacje. Nienawidzę animacji w MIUI po wyłączeniu wszystkich (również w opcjach programistycznych) ekrany pojawiały mi się z buta- błyskawicznie. Tutaj jednak animuje okna i dla mnie to jest mulenie.
  • Odpowiedz
Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do sklepu #banggood #aliexpress #gshopper które pojawiły się na stronie LowcyChin

Linki do przedmiotów na stronie LowcyChin/Grupie na Facebooku/Fanpagu na Facebooku/Telegramie (Linki znajdziesz tutaj) Lub napisz PW

Jeżeli podoba ci się dzisiejsze zestawienie kuponów i promocji zostaw
LowcyChin - Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do ...

źródło: LowcyChin.pl 29.01.2024

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach