Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: 1000014049
Pobierz- 1
@Wolnyityle POCO X7 Pro 12GB + 512GB. Póki co pierwsze wrażenie to wow, szczególnie gry super chodzą. Więcej nic nie mogę powiedzieć bo używam go dopiero 3 godziny
- 1
@Donotenter12: kurde to nie wiem, ja codziennie coś nowego odkrywam na tym telefonie xd
- 2
- 0
- 0
@asdfghjkl: @mielonkazdzika może być e-sim, a "wejdą" tak trzy? Nigdy z tego nie korzystałem
@-o_o-: poczytaj o pixel i iPhone cos mi sie obilo o uszy ze maja multi esim.
- 0
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
- 0
Redmi Note 14 (cała seria bez pro, pro oraz pro +)
Niemcy (T-Mobile) można zamawiać od kilku dni a oficjalnie od jutra.
Francja, UK, Hiszpania, Włochy, Czechy i reszta europy już po pre orderach z wysyłką jutro.
X-kom - info z dziś - importer nie udziela nam żadnej informacji i czekamy.
Niemcy (T-Mobile) można zamawiać od kilku dni a oficjalnie od jutra.
Francja, UK, Hiszpania, Włochy, Czechy i reszta europy już po pre orderach z wysyłką jutro.
X-kom - info z dziś - importer nie udziela nam żadnej informacji i czekamy.
@Caracas: kupowaniw xiaomi w pl jest malo sensowne, chyba ze trafi sie na super promocje, albo jakas wyprzedaz starszych modeki po 400zl.
Kazda krajowa strona mi w europie ma lepsze prono niz w PL, niestety nie wysyla do Polski. Ale bardzo czesto na amazonie jest ta sama pronocja, jakied gadzety na preorder i znizki, a do pl amazon wysyla bez problemu.
Kazda krajowa strona mi w europie ma lepsze prono niz w PL, niestety nie wysyla do Polski. Ale bardzo czesto na amazonie jest ta sama pronocja, jakied gadzety na preorder i znizki, a do pl amazon wysyla bez problemu.
- 0
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
#xiaomi #hulajnogaelektryczna wie ktoś czemu tak się dzieje? Hulajnoga to xiaomi 4
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 0
@Hubercikus a tak się dzieje jak chce dodać ją jeszcze raz
źródło: Zdjęcie z biblioteki
PobierzDzień dobry, potrzebuję rady odnośnie telefonu
Budżet max 2k - może być używany albo powystawowy, byle tylko miał ten minimum rok gwarancji
Najważniejszy jest dla mnie tak naprawdę aparat główny + minimum 6.5 calowy wyświetlacz
Na ten moment najsensowniejszy wydaje mi się xiaomi 14t i realme gt6 ale jeśli są jeszcze jakieś sensowne alternatywy zamieniam się w słuch
#telefony #xiaomi #oneplus
Budżet max 2k - może być używany albo powystawowy, byle tylko miał ten minimum rok gwarancji
Najważniejszy jest dla mnie tak naprawdę aparat główny + minimum 6.5 calowy wyświetlacz
Na ten moment najsensowniejszy wydaje mi się xiaomi 14t i realme gt6 ale jeśli są jeszcze jakieś sensowne alternatywy zamieniam się w słuch
#telefony #xiaomi #oneplus
@kwarctopiony: google pixel 8 pro
Komentarz usunięty przez moderatora
#xiaomi #telefony #komputery
Mam problem z Redmi Note 8 Pro, po twardym resecie wyskakuje mi kłódka że urządzenie jest zablokowane, kiedy wpisuje hasło wyskakuje, że hasło jest niepoprawne :))) Nic nie daje żaden reset hasła na stronie Mi bo tam tego urządzenia już nie ma (to raczej logiczne po resecie) przez co kod użytkownika jest inny, dlatego hasło jest niepoprawne. Przeczytałem przed chwilą, że zdjęcie jakiegoś
Mam problem z Redmi Note 8 Pro, po twardym resecie wyskakuje mi kłódka że urządzenie jest zablokowane, kiedy wpisuje hasło wyskakuje, że hasło jest niepoprawne :))) Nic nie daje żaden reset hasła na stronie Mi bo tam tego urządzenia już nie ma (to raczej logiczne po resecie) przez co kod użytkownika jest inny, dlatego hasło jest niepoprawne. Przeczytałem przed chwilą, że zdjęcie jakiegoś
@Marvolauke: Zobacz MiFlash Tool i spróbuj wgrać oryginalny stock firmware.
https://xiaomiflashtool.com/
https://xiaomistockrom.com/xiaomi-redmi-note-8-pro
https://xiaomiflashtool.com/
https://xiaomistockrom.com/xiaomi-redmi-note-8-pro
- 0
@PurpleHaze: Jadę do salonu Orange, na ich stronie piszę, że zdejmują i zakładają tą blokadę za darmo.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam aktualnie dwa numery na kartę w Play w smartfonie Xiaomi Mi 9T Pro. Jak wiadomo RCS w Play nie działa. Czy jak drugi numer przeniosę do oferty na kartę do Plusa lub Orange (chcę któryś z nich bo dają sporo internetu gratis dla przenoszących) to na tej karcie RCS będzie działał? Czytam w internecie i nic konkretnego nie ma, może ktoś przerabiał taką sytuację i wie?
#play
Mam aktualnie dwa numery na kartę w Play w smartfonie Xiaomi Mi 9T Pro. Jak wiadomo RCS w Play nie działa. Czy jak drugi numer przeniosę do oferty na kartę do Plusa lub Orange (chcę któryś z nich bo dają sporo internetu gratis dla przenoszących) to na tej karcie RCS będzie działał? Czytam w internecie i nic konkretnego nie ma, może ktoś przerabiał taką sytuację i wie?
#play
- 0
Xiaomi TV Stick 4K pociągnie z USB z telewizora czy nie ma bata?
#androidtv #xiaomi #tvstick #telewizory #googletv
#androidtv #xiaomi #tvstick #telewizory #googletv
@Publius zależy jakie masz moc na wyjściu w usb.
- 0
Mam w domu kamerkę IMI Home security camera 1080p
3 dni temu przestała się łączyć z wifi (nic nie ruszałem z ustawieniami a wszystko działało od 3 lat) i nie da się jej połączyć ponownie pomimo wielokrotnych prób. Próbowałem zrobić wifi z telefonu i normalnie się udało połączyć więc to raczej nie wina kamerki. Z czym może być problem? Wszystkie inne urządzenia działają jak należy.
Router Funbox 3.0
#monitoring #
3 dni temu przestała się łączyć z wifi (nic nie ruszałem z ustawieniami a wszystko działało od 3 lat) i nie da się jej połączyć ponownie pomimo wielokrotnych prób. Próbowałem zrobić wifi z telefonu i normalnie się udało połączyć więc to raczej nie wina kamerki. Z czym może być problem? Wszystkie inne urządzenia działają jak należy.
Router Funbox 3.0
#monitoring #
Jak mi się zepsuł miband 9 po 3 tygodniach użytkowania, to oddać go na gwarancji czy z tytułu rękojmi? Co jest lepsze? Tak naprawdę to go już nie chcę, ale mi minął termin zwrotu w sklepie Mediaexpert.
#gwarancja #rekojmia #mediaexpert #handel #elektronika #prawokonsumenckie #miband #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #xiaomi
#gwarancja #rekojmia #mediaexpert #handel #elektronika #prawokonsumenckie #miband #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #xiaomi
@runnerrunner: rękojmia, oni i tak oddadzą na gwaranację, a jak się drugi czy tam trzeci raz zepsuje to z rękojmi Ci będą musieli oddać kasę czy wymienić na nowy i to będzie tylko twoja decyzja co chcesz zrobic.
@runnerrunner najpierw lepiej z rękojmi może ci uznają ale pewnie i tak zabawa na min. miesiąc można gwarancji ale ja mam obecnie podobna sytuacje. Oddałem na gwarancję do autoryzowanego serwisu Xiaomi monitor kupony w media expert. Serwis wydał decyzję od nienaprawialnowci i miałem się zgłosić po nowy monitor / zwrot pieniędzy do sklepu a media expert mi odrzuca bo według nich monitor Xiaomi nie jest wyprodukowany przez Xiaomi ale przez nieautoryzowany
Mirki, waga Xiaomi mnie pokonała i już zaczynam się poważnie irytować. Mam model S400, łącze swój telefon z wagą, wszystko działa. Chce podłączyć telefon dziewczyny i żeby wykryć wagę to wymagany jest jej reset. W ten sposób mój telefon traci łączność z wagą i żeby przywrócić połączenie to nakazuje mi reset wagi. I tak w kółko xD Aplikacja Mi Home, mój telefon na androidzie, jej iOs. Czuję się jak technologiczny debil...
#
#
@maciejos-donbakos: dziewczyna niech założy swoje konto w aplikacji Mi Home i wtedy ty ze swojego możesz jej udostępnić urządzenie i będzie możliwe zarządzanie z dwóch telefonów.
- 0
@asd1asd: edit: coś ruszyło. Faktycznie dopiero udostępnienie pomogło xD w życiu bym na to nie wpadł
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
@jakis_login: Skoro firma wybiera ci telefon to zakładam, że sprawdziła jak każdy działa. No chyba, że Januszex jakiś
Nie chcę tutaj "pomagać", bo wiem co bym wziął do domu (Motkę), ale telefon służbowy jaki mam to mógłby być jakiś Bosch (z grubsza, bo musiałby mieć Androida), a tak w sumie to udostępniam neta albo teams odpalam albo do VPN
Nie chcę tutaj "pomagać", bo wiem co bym wziął do domu (Motkę), ale telefon służbowy jaki mam to mógłby być jakiś Bosch (z grubsza, bo musiałby mieć Androida), a tak w sumie to udostępniam neta albo teams odpalam albo do VPN
- 0
@fervi: Sprawdzone są na pewno, więc tym się nie przejmuję. Chodzi mi bardziej o to, który telefon jest po prostu, tak przyziemnie, fajniejszy :) Skoro i tak za niego nie płacę, to mogę sobie wybrać coś, czym będę się mógł też chwilę "pobawić". Ale raczej ostatecznie wybór padnie na iPhone. Chociażby dlatego, że będę miał i Apple i Androida, więc jeśli kiedyś zajdzie potrzeba uruchomienia czegoś, co nie działa na
Jak wygląda kwestia powiadomień/notyfikacji od różnych aplikacji przy OnePlus 12R, bo wiele czytałem w necie na temat problemów z nimi na tym telefonie, ale podobno na innych od OnePlus też tak się może dziać. Chodzi o to, że część powiadomień się nie wyświetla lub giną - aplikacje są ubijane w tle przez system operacyjny. Jest wiele różnych "rozwiązań", ale część osób twierdzi, że nie poprawiają one sytuacji - oszczędzenia baterii itp. Możliwe,
- 0
@PurpleHaze: wielu ludzi, którzy ma te telefony, ma również inne, a xiaomi jest najpopularniejszą firmą. Nie pomyślałem, aby użyć tagu #oneplus, mój błąd.
@Beekeeper: wrzuc wpis jeszcze raz z tagiem oneplus, bo tam jest najwiecej posiadaczy i pewnie bede mieli najlepsze info w temacie.
Natywne nagrywanie rozmów bez kombinowania, bez zmiany romu, podobno działa na europejskich samsungach (s21, s22, s23 i wiele innych) https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
Wystarczy podłączyć telefon do kompa i w darmowej aplikacji zmienić kod csc na kraj spoza Unii, np. na Ukrainę.
Ktoś tego próbował? Sposoby dla innych telefonów w komentarzu.
#samsung #s22 #s23 #huawei #honor #xiaomi #redmi #poco
Wystarczy podłączyć telefon do kompa i w darmowej aplikacji zmienić kod csc na kraj spoza Unii, np. na Ukrainę.
Ktoś tego próbował? Sposoby dla innych telefonów w komentarzu.
#samsung #s22 #s23 #huawei #honor #xiaomi #redmi #poco

- 0
@niech_ktos:
1. Samsung - zmiana CSC przez SamFW - nagrywa natywnie
2. Huawei / Honor pobieramy call recorder apk - nagrywa natywnie
3. Xiaomi / Redmi / Poco w wersji global. Można kupić np. na alliexpress lub MiCenter Wrocław lub wysłać do nich własny telefon i zmieniają soft na Global (link) - nagrywa natywnie
1. Samsung - zmiana CSC przez SamFW - nagrywa natywnie
2. Huawei / Honor pobieramy call recorder apk - nagrywa natywnie
3. Xiaomi / Redmi / Poco w wersji global. Można kupić np. na alliexpress lub MiCenter Wrocław lub wysłać do nich własny telefon i zmieniają soft na Global (link) - nagrywa natywnie
- 0
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
























Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz