Dobra to może zacznę od zawołania wszystkich zainteresowanych, tych mniej, a innych wcale, ale dzieje się pewna akcja, a mianowicie chciałbym się Was zapytać drodzy Wykopowicze czy termin jakim jest 11.01.2014 odpowiada Wam na kolejne #wroclawskiewykopparty ?!

TAK! Własnie tak! Kolejne Wykop Party, ale żeby się ono odbyło musi trochę osób wyrazić chęć przybycia, ale jeśli będzie nawet 10 osób (bo tyle to chyba z samego wrocławia by się uzbierało
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W poniedziałek po raz pierwszy wybieram się na Marsz Niepodległosci. Jedziemy z grupą z Katowic. Czy idzie jakas reprezentacja wykopu? Chętnie przyłączymy się. Fajnie jakbysmy ustalili wspolne miejsce zbiorki.

#marszniepodleglosci #wykopparty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach