ej, a tak pomijając ze śpiewanie Barki jest po prostu żenujące, to w jaki sposób dokładnie szkaluje to kogokolwiek, ze wykop albo naprawalaptopow maja sie poczuć odpowiedzialni za ten haniebny czyn? co oni zrobili poza zaspiewaniem tej nieszczęsnej Barki? nie chce ich bronić, bo sama bym sie zaszyła w kat z zażenowania, gdybym to zobaczyła, ale czy wy nie przesadzacie? to jakies przestępstwo? bo nie kumam afery i nagle wywierania presji by
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SScherzo: tu raczej nie chodzi o samą "Barkę" ale o kontekst. To co karachany chciały zwalić ja wykop, cały ten negatywny PR. Zobacz choćby na YT jak wpiszesz "wykop" . Obrażanie papieża stało się memem.
Tutejsi idioci i gimbazjusze to podchwycili.

Przypominam sobie jak kiedyś na fb gadałem z nowymi znajomymi w wieku ok 16-17/lat i temat zszedł na to czy wiedzą co to wykop? Jeden nie wiedział kompletnie, a
  • Odpowiedz
Niestety nie dałem rady przybyć , moze kolejna imprezę uda sie zorganizować w Warszawie ? Jest teraz na to idealny okres wakacyjny
#wykopparty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy to prawda, że na wykop party zawitała ekipa lewackiej radakcji tvn fakty, gdzie zostali przywitani z wielką serdecznością, a na dodatek okazali się całkiem wporzo normalnymi ludzmi, z którymi mozna pogadać i pośmiać się przy piwku?

#wykopparty #wykop #tvn #faktytvn #pytanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vechi: super sobie wybrałeś źródło informacji i tworzenia opinii xD
połowa z nich to śmieszki, które dobrze się bawiły a teraz trollują
sam z kilkoma tam inbowałem

poza tym, te same osoby na spotkaniu wykopowym będą zachowywały się inaczej niż na karapaksowym
mirko mimo wszystko to nie czan i pewnie nigdy nim nie będzie
  • Odpowiedz
według strony wydarzenia #wykopparty zaczyna się o 19:00.
o której zaczynamy bifory? poznań przyjeżdża o 16, ale chce coś jeszcze zwiedzać podobno, trzeba ich przekonać do porzucenia tego pomysłu. kto normalny w taki goronc nie siedzi w chłodnym barze i nie popija zimnego piwa?

można się spotkać na rynku i zaatakować jakiś bar, których tam nie brakuje.
#wroclawskiewykopparty #beforeparty
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

APEL: jakby jutro znów wam p---------o: umyjcie się przed #wykopparty. Jakkolwiek, ale się okąpcie.
Człowiek rodzi się i w pakiecie dostaje postęp, którego w większości nie rozumie albo nie jest go świadomy i jak pęknie rurka to ludzie śmierdzą.


#wroclaw #oswiadczenie
f.....h - APEL: jakby jutro znów wam p---------o: umyjcie się przed #wykopparty. Jakk...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stało się to czego się obawiałem. Wyjazd do #kolonia na #gamescom (#gry - tak mam wejściówkę prasową, tak będę tam pierwszy raz, tak zrobię AMA i będę wrzucał zdjęcia) będzie mnie kosztował więcej niż myślałem... 600zł Hostel (50 metrów od targów), 400zł przejazd z ubezpieczeniem i z ~250 euro w kieszeń. Te wydatki zmusiły mnie do podjęcia decyzji... czy #wroclawskiewykopparty czy #woodstock
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach