Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Janusz_Radek: Czy w angli można zamówić islamistę terrorystę żeby coś wysadził np cyrk na wiejskiej?
- 1
@lycamob: Wieczna kopalnia beki. Mi to nie przeszkadza, poza tym musiałbym siedzieć i czarnolistować 24/7, żeby nie widzieć postów rodem z onetu.
- 277
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Wyemancypowany_Prestidigitator: jedna uwaga: wykop to wbrew pozorom nie jedna wspólna jaźń, ale zbiór osób o różnych poglądach, więc osoby komentujące jak w podpunkcie 1) to raczej nie te same co w 2) ( ͡° ͜ʖ ͡°) (no, nie biorąc pod uwagę hipokrytów, którzy mają raz zdanie takie, a raz takie)
@Wyemancypowany_Prestidigitator: Dam Tobie @Nightshade i @Vitz najlepszą radę na wszelkie bolączki - nie k----ć się na atencje, zachować to wszystko dla siebie.. ja wiem że dla pokolenia reality show to niewyobrażalne, ale jeśli naprawdę zależy wam na tej znajomości a nie na plusach od zjebów z szamba internetu to po kiego grzyba robić jakieś relacje, foty etc.
Dla mnie to żenada do potęgi (nie poznanie się na mirko
Dla mnie to żenada do potęgi (nie poznanie się na mirko

- 7
- 1
Zycie metodą lasera nędzne wykopki
https://www.youtube.com/watch?v=aPYRtkvIm5w
#heheszki #kuce #kucecwel #wykopfejs
https://www.youtube.com/watch?v=aPYRtkvIm5w
#heheszki #kuce #kucecwel #wykopfejs
- 280
- 410
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 218
- 209
- 39
- 0
@emte: Jakby nie filmy na yotube z cyklu "Wykop obraża papieża" które w pewnym czasie wyskakiwały w popularnych to nie miałbym tu konta. W pierwszej chwili myslalem że Wykop to cos w stylu Karachana i to on za tym stoi i dopiero gdy wszełem to zorientowałem sie że to wkretka dla beki (najlepsze były te filmiki oburzonych obrażaniem papieża tak przerabiane że wygladało że to oni na niego bluzgają) .
konto usunięte via Android
- 3
@szurszur: No przecież sam Białek mówił... XD
źródło: comment_fk1vS3O0t9CXddyDEkGky3d0GidVD7Fq.jpg
Pobierz- 100
Dziś obrażam papieża, a w sobotę idę ze święconką do kościoła ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#wykopobrazapapieza #2137 #wykopfejs
#wykopobrazapapieza #2137 #wykopfejs
usunięto mi wpis o sobotniej święconce :< a szło goronce
#wykopfejs
#wykopfejs
- 0
@GdzieJestBanan: oddawaj moje plusy, potrzebuje atencji
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
przecież większość islamofobów na oczy nie widziało muzułmanina xD
@Ya-Qaadir: kto by pomyślał, nie ma Muzułmanów w miejscach gdzie panuje islamofobia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@RolnikSamWdolinie: i zapomniałbym jeszcze: Na śniadanie wszamał bułeczki wypiekane z ciasta na transgenicznych drożdżach
- 1
@greyson: W każdym ze znalezisk o gmo na głównej jest kupa tego typu komentarzy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@biczplis: bo?
- 153
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 202
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Szokatnica: Przecież @lechwalesa jest prezydentem mirko, on musi sobie robić zdjęcie z każdym lamusem i każdy lamus chce mieć z nim zdjęcie ( ͡° ʖ̯ ͡°) to nie jest jakiś tam studenciak od płyt gazowych tylko prezydent...
Inna ranga, zią
Inna ranga, zią
- 78
- 7
Wykopface w pigułce:
1. Bądź fanem filmu "służby specjalne" w którym to Macierewicz jako likwidator WSI jest przedstawiony jako oszołom który ujawnił polskich agentów w Afganistanie i Iraku za co spotkała go między innymi krytyka sojuszników z NATO.
2. Uważaj że WSI to była organizacja przestępcza która nie złapała żadnego szpiega i z która w jakiś sposób powiązany był Bronisław Komorowski.
#neuropa #4konserwy #wsi #wykopfejs
1. Bądź fanem filmu "służby specjalne" w którym to Macierewicz jako likwidator WSI jest przedstawiony jako oszołom który ujawnił polskich agentów w Afganistanie i Iraku za co spotkała go między innymi krytyka sojuszników z NATO.
2. Uważaj że WSI to była organizacja przestępcza która nie złapała żadnego szpiega i z która w jakiś sposób powiązany był Bronisław Komorowski.
#neuropa #4konserwy #wsi #wykopfejs
źródło: comment_z0fgeUI0nLowWqhvqmTpGwA7JeFp73Cb.jpg
Pobierz- 0
@AndyMoor: Ja to kisnę tylko z faktu powoływania się na Dukaczewskiego dzisiaj ... że prezydent chciał człowieka WSI ... ale KACZYŃSKI!
Pewnei ludzie łykną, a mało który ogarnie temat że poniekad teraz to tak jak by był sedzia we wlasnej sprawie, albo conajmniej strona.
A co do samej WSI....
Jeżeli porównać to z organizacjami zagranicznymi (CIA,MI5,Mossad) ... to z perspektywy laika ... tamte wydaja sie posiadac jakas formę "narodowa" ...
Pewnei ludzie łykną, a mało który ogarnie temat że poniekad teraz to tak jak by był sedzia we wlasnej sprawie, albo conajmniej strona.
A co do samej WSI....
Jeżeli porównać to z organizacjami zagranicznymi (CIA,MI5,Mossad) ... to z perspektywy laika ... tamte wydaja sie posiadac jakas formę "narodowa" ...
@AndyMoor: Bo WSI należało rozwiązać, ale nie tak jak to zrobił Macierewicz.
CO ZA JE*** LEWACTWO, NIERÓBSTWO. TYLKO DAJ DAJ SOCJAL, ROZSZCZENIOWCY XD
Wykop fejs mile widziany xD Mam #boldupy bo się nie łapię i muszę pracować xD
#wykopfejs #rurkowce #stypendium #socjal
Wykop fejs mile widziany xD Mam #boldupy bo się nie łapię i muszę pracować xD
#wykopfejs #rurkowce #stypendium #socjal
źródło: comment_eMVd9HLzn7fe8rMovV4rS4UnaGnRaZFk.jpg
Pobierz@madry_i_mieciutki: Ciągle im mało, jak już raz dostanie ktoś coś to potem chce więcej.
- 58
A o to mała rada dla zielonek co mają robić, a czego unikać, żeby atencja się zgadzała ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#heheszki #wykopfejs troche #humorobrazkowy
#heheszki #wykopfejs troche #humorobrazkowy
źródło: comment_QtCyGQyNdU3Tpnis3Md28XJzPyeNwjei.jpg
Pobierz@Gaboleusz: Znam to
źródło: comment_9KF4Jn8zAZzdRqPPTznuXtMJn7sct4Cp.jpg
Pobierz- 2























http://www.wykop.pl/wpis/12261929/heheszki/
#cdn