• 65
@Wyemancypowany_Prestidigitator: jedna uwaga: wykop to wbrew pozorom nie jedna wspólna jaźń, ale zbiór osób o różnych poglądach, więc osoby komentujące jak w podpunkcie 1) to raczej nie te same co w 2) ( ͡° ͜ʖ ͡°) (no, nie biorąc pod uwagę hipokrytów, którzy mają raz zdanie takie, a raz takie)
  • Odpowiedz
@Wyemancypowany_Prestidigitator: Dam Tobie @Nightshade i @Vitz najlepszą radę na wszelkie bolączki - nie k----ć się na atencje, zachować to wszystko dla siebie.. ja wiem że dla pokolenia reality show to niewyobrażalne, ale jeśli naprawdę zależy wam na tej znajomości a nie na plusach od zjebów z szamba internetu to po kiego grzyba robić jakieś relacje, foty etc.

Dla mnie to żenada do potęgi (nie poznanie się na mirko
  • Odpowiedz
@emte: Jakby nie filmy na yotube z cyklu "Wykop obraża papieża" które w pewnym czasie wyskakiwały w popularnych to nie miałbym tu konta. W pierwszej chwili myslalem że Wykop to cos w stylu Karachana i to on za tym stoi i dopiero gdy wszełem to zorientowałem sie że to wkretka dla beki (najlepsze były te filmiki oburzonych obrażaniem papieża tak przerabiane że wygladało że to oni na niego bluzgają) .
  • Odpowiedz
Wykopface w pigułce:
1. Bądź fanem filmu "służby specjalne" w którym to Macierewicz jako likwidator WSI jest przedstawiony jako oszołom który ujawnił polskich agentów w Afganistanie i Iraku za co spotkała go między innymi krytyka sojuszników z NATO.
2. Uważaj że WSI to była organizacja przestępcza która nie złapała żadnego szpiega i z która w jakiś sposób powiązany był Bronisław Komorowski.

#neuropa #4konserwy #wsi #wykopfejs
AndyMoor - Wykopface w pigułce:
1. Bądź fanem filmu "służby specjalne" w którym to M...

źródło: comment_z0fgeUI0nLowWqhvqmTpGwA7JeFp73Cb.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AndyMoor: Ja to kisnę tylko z faktu powoływania się na Dukaczewskiego dzisiaj ... że prezydent chciał człowieka WSI ... ale KACZYŃSKI!

Pewnei ludzie łykną, a mało który ogarnie temat że poniekad teraz to tak jak by był sedzia we wlasnej sprawie, albo conajmniej strona.

A co do samej WSI....

Jeżeli porównać to z organizacjami zagranicznymi (CIA,MI5,Mossad) ... to z perspektywy laika ... tamte wydaja sie posiadac jakas formę "narodowa" ...
  • Odpowiedz