Po opadnięciu kurzu coraz bardziej dochodzę do wniosku, że wczorajsze przemówienie Mentzena po ogłoszeniu wyników to jakaś totalna porażka i jego kompromitacja jako lidera.
To był właśnie ten moment, żeby wyjść z jajami i ferworem i wywrzeszczeć, że "pora wziąć się do pracy" i "nasza walka dopiero się rozpoczyna" i że żadne przeciwności nas nie powstrzymają, by walczyć o Polskę, w którą wierzymy itp. itd.
Tymczasem Mentzen wyłazi i robi wolną interpretację
To był właśnie ten moment, żeby wyjść z jajami i ferworem i wywrzeszczeć, że "pora wziąć się do pracy" i "nasza walka dopiero się rozpoczyna" i że żadne przeciwności nas nie powstrzymają, by walczyć o Polskę, w którą wierzymy itp. itd.
Tymczasem Mentzen wyłazi i robi wolną interpretację
- Zabi96
- Felixu_enjoyer
- pomidorowymichal1
- wieczorx
- Filjan
- +139 innych




































o ile się w ogóle pis nie rozpadnie do tego czasu :)
Tam musi być "swój chłop", najlepiej o mordzie wujka z wesela jak Duda