jak tam?

  • urus 29.4% (5)
  • zmalau 5.9% (1)
  • zmuk 5.9% (1)
  • obseh 17.6% (3)
  • zostau jak byu 11.8% (2)
  • zmarz 0% (0)
  • Miejsce dla @pestis ( ͡° ͜ʖ ͡°) 29.4% (5)

Oddanych głosów: 17

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak tam?

  • urus 21.1% (4)
  • zmalau 15.8% (3)
  • zmuk 10.5% (2)
  • obseh 21.1% (4)
  • zostau jak byu 21.1% (4)
  • zmarz 0% (0)
  • Miejsce dla @pestis ( ͡° ͜ʖ ͡°) 10.5% (2)

Oddanych głosów: 19

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak tam?

  • urus 10.0% (1)
  • zmalau 0% (0)
  • zmuk 20.0% (2)
  • obseh 30.0% (3)
  • zostau jak byu 10.0% (1)
  • zmarz 20.0% (2)
  • Miejsce dla @pestis ( ͡° ͜ʖ ͡°) 10.0% (1)

Oddanych głosów: 10

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#czolem we #wtorek #ludzikwita
Dziś we Francji ichniejszy Tłusty Czwartek- czyli Mardi Gras, kiedy to robią sobie naleśniki ;) W UK też często obchodzą ostatki w taki sposób ;)

jak tam?

  • urus 14.3% (2)
  • zmalau 7.1% (1)
  • zmuk 7.1% (1)
  • obseh 7.1% (1)
  • zostau jak byu 0% (0)
  • zmarz 14.3% (2)
  • Miejsce dla @pestis ( ͡° ͜ʖ ͡°) 50.0% (7)

Oddanych głosów: 14

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak tam?

  • urus 47.4% (9)
  • zmalau 10.5% (2)
  • zmuk 5.3% (1)
  • obseh 10.5% (2)
  • zostau jak byu 21.1% (4)
  • Miejsce dla @pestis ( ͡° ͜ʖ ͡°) 5.3% (1)

Oddanych głosów: 19

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak tam?

  • urus 31.8% (7)
  • zmalau 13.6% (3)
  • zmuk 9.1% (2)
  • obseh 9.1% (2)
  • zostau jak byu 22.7% (5)
  • Miejsce dla @pestis ( ͡° ͜ʖ ͡°) 13.6% (3)

Oddanych głosów: 22

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dzemdobry we #wtorek #ludzikwita
U nas też troszkę nasypało, ale długo niestety to się nie utrzyma :(

jak tam?

  • urus 26.3% (5)
  • zmalau 21.1% (4)
  • zmuk 10.5% (2)
  • obseh 15.8% (3)
  • zostau jak byu 21.1% (4)
  • Miejsce dla @pestis ( ͡° ͜ʖ ͡°) 5.3% (1)

Oddanych głosów: 19

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dzemdobry we #wtorek #ludzikwita

Wypowiedzenie to dziwny czas. Cza klepać Wordy żeby współpracownicy albo nowy nie dostali kociokwiku ;)

jak tam?

  • urus 9.1% (1)
  • zmalau 18.2% (2)
  • zmuk 18.2% (2)
  • obseh 27.3% (3)
  • zostau jak byu 9.1% (1)
  • Miejsce dla @pestis ( ͡° ͜ʖ ͡°) 18.2% (2)

Oddanych głosów: 11

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak tam?

  • urus 29.4% (5)
  • zmalau 11.8% (2)
  • zmuk 5.9% (1)
  • obseh 11.8% (2)
  • zostau jak byu 35.3% (6)
  • miejsce dla @pestis ( ͡° ͜ʖ ͡°) 5.9% (1)

Oddanych głosów: 17

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak tam?

  • urus 43.6% (17)
  • zmalau 5.1% (2)
  • zmuk 5.1% (2)
  • obseh 12.8% (5)
  • zostau jak byu 25.6% (10)
  • miejsce dla @pestis ( ͡° ͜ʖ ͡°) 7.7% (3)

Oddanych głosów: 39

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak tam?

  • urus 0% (0)
  • zmalau 12.5% (1)
  • zmuk 12.5% (1)
  • obseh 12.5% (1)
  • zostau jak byu 37.5% (3)
  • miejsce dla @pestis ( ͡° ͜ʖ ͡°) 25.0% (2)

Oddanych głosów: 8

ludzik - #czolem we #wtorek
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach