Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
jak tam?
- urus 21.1% (4)
- zmalau 15.8% (3)
- zmuk 10.5% (2)
- obseh 21.1% (4)
- zostau jak byu 21.1% (4)
- zmarz 0% (0)
- Miejsce dla @pestis ( ͡° ͜ʖ ͡°) 10.5% (2)
- 3
jak tam?
- urus 10.0% (1)
- zmalau 0% (0)
- zmuk 20.0% (2)
- obseh 30.0% (3)
- zostau jak byu 10.0% (1)
- zmarz 20.0% (2)
- Miejsce dla @pestis ( ͡° ͜ʖ ͡°) 10.0% (1)
- 89
- 5
źródło: comment_6zf4q0sWJ0RliGvWmGUxS52J26r8keuX.jpg
Pobierzjak tam?
- urus 16.7% (2)
- zmalau 0% (0)
- zmuk 8.3% (1)
- obseh 8.3% (1)
- zostau jak byu 0% (0)
- zmarz 50.0% (6)
- Miejsce dla @pestis ( ͡° ͜ʖ ͡°) 16.7% (2)
- 118
- 19
@koordynatorkamagazynu: @elady1989: jejku, jakie toto czepliwe, porażająca szczegółowość :P
źródło: comment_ngxeEmHmdnw7DHqfxaNm5LS7uEXarFaw.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 2
@catroaster rozpięta koszulka + zjazd = owady za koszulką, mnie tak kiedyś osa użądliła
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
#czolem we #wtorek #ludzikwita
Dziś we Francji ichniejszy Tłusty Czwartek- czyli Mardi Gras, kiedy to robią sobie naleśniki ;) W UK też często obchodzą ostatki w taki sposób ;)
Dziś we Francji ichniejszy Tłusty Czwartek- czyli Mardi Gras, kiedy to robią sobie naleśniki ;) W UK też często obchodzą ostatki w taki sposób ;)
jak tam?
- urus 14.3% (2)
- zmalau 7.1% (1)
- zmuk 7.1% (1)
- obseh 7.1% (1)
- zostau jak byu 0% (0)
- zmarz 14.3% (2)
- Miejsce dla @pestis ( ͡° ͜ʖ ͡°) 50.0% (7)
@ludzik urus
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 16
- 4
jak tam?
- urus 47.4% (9)
- zmalau 10.5% (2)
- zmuk 5.3% (1)
- obseh 10.5% (2)
- zostau jak byu 21.1% (4)
- Miejsce dla @pestis ( ͡° ͜ʖ ͡°) 5.3% (1)
- 2
jak tam?
- urus 31.8% (7)
- zmalau 13.6% (3)
- zmuk 9.1% (2)
- obseh 9.1% (2)
- zostau jak byu 22.7% (5)
- Miejsce dla @pestis ( ͡° ͜ʖ ͡°) 13.6% (3)
- 2
@panparowkazbiedronki: Dobry koń to i po błocie pociągnie ;D
@ludzik: Tyż fokt.
- 3
#dzemdobry we #wtorek #ludzikwita
U nas też troszkę nasypało, ale długo niestety to się nie utrzyma :(
U nas też troszkę nasypało, ale długo niestety to się nie utrzyma :(
jak tam?
- urus 26.3% (5)
- zmalau 21.1% (4)
- zmuk 10.5% (2)
- obseh 15.8% (3)
- zostau jak byu 21.1% (4)
- Miejsce dla @pestis ( ͡° ͜ʖ ͡°) 5.3% (1)
- 3
#dzemdobry we #wtorek #ludzikwita
Wypowiedzenie to dziwny czas. Cza klepać Wordy żeby współpracownicy albo nowy nie dostali kociokwiku ;)
Wypowiedzenie to dziwny czas. Cza klepać Wordy żeby współpracownicy albo nowy nie dostali kociokwiku ;)
jak tam?
- urus 9.1% (1)
- zmalau 18.2% (2)
- zmuk 18.2% (2)
- obseh 27.3% (3)
- zostau jak byu 9.1% (1)
- Miejsce dla @pestis ( ͡° ͜ʖ ͡°) 18.2% (2)
- 3
jak tam?
- urus 29.4% (5)
- zmalau 11.8% (2)
- zmuk 5.9% (1)
- obseh 11.8% (2)
- zostau jak byu 35.3% (6)
- miejsce dla @pestis ( ͡° ͜ʖ ͡°) 5.9% (1)
- 5
Pstryk i mamy uśmiech ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lodz #kilinskiego #kochamlodz #mural #streetart #usmiech #wtorek #tworczoscwlasna #humorobrazkowy
#lodz #kilinskiego #kochamlodz #mural #streetart #usmiech #wtorek #tworczoscwlasna #humorobrazkowy

@Lodz ja dzisiaj to widziałem pierwszy raz
źródło: comment_wEwl6Mlk3F31NEwewuNICAUdcbGmiKgF.jpg
Pobierz- 3
- 6
jak tam?
- urus 43.6% (17)
- zmalau 5.1% (2)
- zmuk 5.1% (2)
- obseh 12.8% (5)
- zostau jak byu 25.6% (10)
- miejsce dla @pestis ( ͡° ͜ʖ ͡°) 7.7% (3)
- 3
@Maaska a praca,trochę roboty miałem takiej upierdliwego z rana
- 1
@Jormungand: rozumiem. Najważniejsze, że się uporałeś z tym
















jak tam?