Druga walka tego dnia zakończona, zwycięzcą okazała się Phoneix.

Przed nami, prawdopodobnie największa walka tej rundy, pojedynek gigantów pomiędzy:

IRONMAN czyli człowiekiem Żelazkiem. Genialny człowiek w żelaznej zbroi. Może latać, skakać, pływać, podnosić ciężay. Aż dziw, że Tony Stark nie zamontował tam rentegena, aby móc podglądać dziewczyny w łazience.

WOLVERINE
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wolverine #kino

Byłem na Wolverine w 3d i spodziewałem się czegoś lepszego, jednak film nawet dobry. A efekty 3d... ech.. szkoda dawać te dwa złote więcej, wystarczy 2d. Oprócz drzew i może dwóch wybuchów oraz napisów, to wszystko było w 2d.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wolverine obejrzany. Ujdzie. Tzn nie znam komiksowego pierwowzoru, ani nie widziałam wcześniejszych części także opinia na podstawie tylko i wyłącznie wrażeń po samym filmie bez żadnych porównań. Takie 5/10

edit: aha, i chwilę po zakończeniu w trakcie napisów jest jeszcze jedna scena.;]

#film #filmnawieczor #ogladajzwykopem #filmbybiuna #wolverine #marvel
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SiekYersky: Warto poczytać :) Mnie szczególnie do gustu przypadły te o Hulku i Marvels. Polecam też X-Men The Animated Series, stare, kreska nieco oldschoolowa, ale miło się ogląda :D
  • Odpowiedz